Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
08.12.2011 Autors: Viss Notiek

Arturs - Tuvojos mērķim

2010. gada 9. jūlijs
Šī projekta ietvaros pēdējo reizi tiekamies ar liepājnieku Arturu Līvmani, kurš kopš dzimšanas ir redzes invalīds, taču šis fakts puisi nekavē studēt Liepājas Universitātes maģistratūrā. Artūra mērķis ir palīdzēt redzes invalīdiem pilnveidot savu dzīvi, aktīvāk iesaistīties apkārtējā sabiedrībā. Artura lielākais jaunums -- viņš ievēlēts Liepājas neredzīgo biedrības valdē, līdz ar to pavērušās plašākas iespējas piepildīt nosprausto mērķi.
Tā kā Arturs bija apņēmies palīdzēt savējiem -- citiem redzes invalīdiem, radot viņiem motivāciju, varam uzskatīt, ka viņa mērķis daļēji sasniegts.
Lai viņam arī turpmāk veicas ar mērķu sasniegšanu Liepājas neredzīgo biedrības valdes sastāvā.


2:57

www.vissnotiek.lv 
Iedvesma & Iespējas Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.