Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
02.12.2009 Autors: LNBNo 2009.gada 2.novembra līdz 2013.gada 31.augustam Latvijas Neredzīgo biedrība visā Latvijā ar Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansējumu realizē projektu Nr.1DP/1.4.1.2.2./09/IPIA/NVA/002
„Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība personām ar redzes traucējumiem Latvijā".

Projekta mērķi:
•    Mazināt sociālās atstumtības riska grupas - cilvēku ar redzes traucējumiem -, sociālo izolētību, mazināt sociālo atstumtību un netieši - mērķgrupas izglītības un nodarbinātības līmeņa paaugstināšanos nākotnē.
•    Veicināt cilvēku ar redzes traucējumiem dzīves kvalitātes celšanos un iekļaušanos sabiedrībā, izstrādājot un īstenojot sociālās rehabilitācijas kompleksās programmas, kuras sekmēs jaunu prasmju, iemaņu un zināšanu apguvi personām ar invaliditāti.
•    Aktīvas un līdzatbildīgas sabiedrības veidošana, mazinot sociālo atstumtību un netieši veicinot cilvēku ar redzes traucējumiem iekļaušanos darba tirgū.

Liepājas un Kuldīgas rajonos dzīvojošajiem cilvēkiem ar redzes invaliditāti ir iespēja pieteikties uz nodarbībām Liepājas Neredzīgo biedrībā.

Piedāvājam iesaistīties mezglošanas pulciņā, mācīties klūdziņu pīšanu, apgūt floristiku un datora lietošanu. Izmantot trenažierus un iesaistīties saskarsmes un atbalsta grupās.

Vēl nebijis piedāvājums – angļu valodas apmācība, ādas apstrāde un nodarbības baseinā!

Lai pieteiktos uz nodarbībām, nepieciešami šādi dokumenti:
1)    9. VDEĀK izdota invalīda apliecība vai
2)    sertificēta oftalmologa atzinumu, kas apliecina, ka personas redzes asums labāk redzošajai acij ar maksimālu korekciju ir zemāks par 0,1 un redzes lauks sašaurinās mazāk par 20 grādiem no fiksācijas punkta.
Vairāk informācijas par šo projekta norises gaitu: 
www.redzigaismu.lv/lat/projekti/jaunakie-projekti/projekts-socialas-rehabilitacijas-pakalpojumu-attistiba-personam-ar-redzes-traucejumiem-latvija-1/Kārlis Zaķis pin no klūdziņām grozu

Kārlis Zaķis pin no klūdziņām grozu

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.