Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.06.2012 Autors: LNB

      Liepājas Neredzīgo biedrībā noslēdzies Eiropas Sociālā fonda projekts „Liepājas Neredzīgo biedrības personāla kvalitatīvās izaugsmes veicināšana” Nr.1DP/1.5.2.2.2./11/APIA/SIF/142. Projekta noslēgumā, š.g. 30.maijā viesnīcā „Europa City Amrita” piecdesmit Liepājas Neredzīgo biedrības darbiniekiem, brīvprātīgā darba veicējiem un padomes locekļiem notika informatīvs seminārs par projektā paveikto. 
 
      Semināra dalībnieki tika informēti par projekta norisi, labās prakses piemēriem Dānijā, organizācijas struktūras pilnveidi, tika iepazīstināti ar izstrādāto stratēģiju, ieteikumiem sociālo pakalpojumu piedāvājumā. Projektam noslēdzoties atbilstoši CAF (Common Assessment Framework) tika izdota Liepājas Neredzīgo biedrības izstrādāta pašnovērtējuma rokasgrāmata, kas ir dokuments, kurā aprakstītas biedrības vērtības, misija, stratēģija, organizatoriskā struktūra un atbildība.
 
      Grāmata izdota gan redzīgo rakstā, gan Brailā, kā arī ievietota biedrības mājas lapā, tādējādi nodrošinot atklātu tās pieejamību biedrības darbiniekiem, biedriem, projekta finansētājiem, sadarbības partneriem un citiem interesentiem.
 
Semināru atklāja Māris Ceirulis, Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs un projekta vadītītājs. Seminārā ar prezentācijām uzstājās Meldra Gineite, kvalitātes sistēmas vadītāja un Madara Lapsa, konsultante sociālo pakalpojumu attīstīšanā. Seminārs noslēdzās ar diskusijām, priekšlikumiem un individuālajām pārrunām.
 

 
 
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.