Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.12.2012 Autors: LNB

Projekta aktivitāte - uzņēmēju apmeklēšana

Kopš 2012.g. novembra projekta partneri apmeklē uzņēmējus un informē viņus par cilvēku ar dažāda veida invaliditāti spējām strādāt, kā arī motivē viņus iesaistīt darbā cilvēkus ar invaliditāti. 

No 2012. gada novembra līdz 2013. gada augustam projekta partneri apmeklēs uzņēmēmumus (Latvijā 100 un Lietuvā 50). Šo apmeklējumu laikā Projekta partneri sarunāsies ar uzņēmumu vadītājiem attiecībā uz darba iespējām invalīdiem. Tiks demonstrēta filma "Es varu strādāt". Šī filma ir par invaliditātes noteikšanas kārtību un darba spējām un iespējām invalīdiem atkarībā no viņu invaliditātes veida. Veicināšanas materiāli - plakāts par vienlīdzīgām darba iespējām, buklets par projektu un bukletu turētājs, pildspalva ar programmas logo zīmi, krūze ar projekta un programmas logo zīmēm tiks pasniegta uzņēmējiem. Tas palīdzēs palielināt interesi nodarbināt cilvēku ar invaliditāti un attīstīt darba devēju sociālo atbildību un pilsoniskumu. 


http://latlit.eu/eng/events/all_events/visits_to_business_enterprises


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.