Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
30.07.2013 Autors: LNB

       

      
      
      
      
Š.g. 31. augustā Liepājas Neredzīgo biedrībā noslēgsies, gandrīz divu gadu garumā notikušais, Eiropas Sociālā Fonda „Cilvēk, nepaliec malā - iesaisties!” (Nr.1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/024) projekts. 
     
Jā, straujā tempā ir aizvadīti gandrīz divi gadi un mēs, Liepājas Neredzīgo biedrība, nu varam izvērtēt, kas pa šo laiku ir noticis. Kādi esam kļuvuši mēs paši un kādi cilvēki visu šo laiku ir bijuši mums apkārt. Pavisam projektā piedalījušies 87 mērķa grupas dalībnieki, tie bija gan pirmspensijas, gan pensijas vecuma cilvēki, gan cilvēki ar funkcionāla rakstura traucējumiem. Ir bijuši gan Liepājas pilsētas iedzīvotāji, gan ļaudis no tuvākajiem novadiem. Visu šo 17 mēnešu laikā cilvēkiem tika dota iespēja izmēģināt savas iemaņas un prasmes dažāda veida nodarbībās, kā arī iegūtas pavisam jaunas, nebijušas zināšanas. Plaši tika apmeklētas ādas apstrādes un filcēšanas nodarbības, floristikas un dekoratīvās apstrādes nodarbības, klūdziņu pīšanas nodarbības, mājamatniecības un rokdarbu nodarbības, datorapmācība, sports, baseins, pirts, modulis „Dzīves skola”, sociālo un nodarbinātības problēmu risināšanas modulis. Jau pašā projekta sakumā tika definēts projekta mērķis - „pilnveidot sociālās un funkcionālās prasmes, palielinot mērķa grupas dalībnieku spēju iekļauties darba tirgū un integrēties sabiedrībā”, tas nozīmē, ka ikvienam projekta dalībniekam, tika iedots viņam visnepieciešamākais, vieniem tās ir jauniegūtās zināšanas, lai veiksmīgāk varētu startēt darba tirgū, savukārt citiem tā ir kopības sajūta un jauniegūtie draugi, kas neļaus šiem, vecāka gada gājuma cilvēkiem, slīgt depresijā, vientulībā un justies nevienam nederīgiem. Savukārt, mēs, Liepājas Neredzīgo biedrība, savā biedru pulkā esam ieguvuši nu jau gandrīz visus šī projekta mērķa grupas dalībniekus, kurus turpmāk varēsim saukt par savējiem.
      
 
 
 
 
 
 
 
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.