Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
10.04.2012 Autors: LNB

 
      Liepājas Neredzīgo biedrībā aktīvi rit Eiropas Sociālā Fonda projekta „Cilvēk, nepaliec malā - iesaisties!” (Nr.1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/024) aktivitāšu ceturtais mēnesis. No š.g. februāra līdz martam sociālās rehabilitācijas motivācijas programmā ir piedalījušies visi projektā plānotie 80 mērķa grupas dalībnieki. Tie ir 20 cilvēki ar funkcionāla rakstura traucējumiem un 60 pirmspensijas un pensijas vecumu sasniegušas personas. Daudzi no viņiem ir Liepājas pilsētas iedzīvotāji, bet ir arī cilvēki no Liepājas rajona. Sociālās rehabilitācijas programmas motivācijas daļas ietvaros mērķa grupas dalībnieki ar dažādu aktivitāšu palīdzību iepazina savas iespējas aktīvi piedalīties sabiedriskajā dzīvē. Sākumā ikviens mērķa grupas dalībnieks tika iepazīstināts ar Liepājas Neredzīgo biedrību, tajā notiekošo darbību un aktivitātēm. Tāpat, dalībniekiem bija iespēja iepazīt vienam otru, izspēlējot dažādas intelektuālās spēles, kopīgi apmeklējot kultūras pasākumus, izstādes. Cilvēkiem bija iespēja iegūt nelielu ieskatu par ikvienu no projekta turpinājumā paredzētajām nodarbībām. Tas nozīmē, ka pats galvenais, dalībnieki šajā laikā ieguva motivāciju iesaistīties sociālās rehabilitācijas organizēšanas programmā. 
 
      No marta sociālās rehabilitācijas organizēšanas daļas programmā darbību uzsākuši 40 mērķa grupas dalībnieki. Šie dalībnieki iesaistījušies dažāda veida projekta piedāvātajās aktivitātēs. Liela interese ir par ikvienu no nodarbībām. Katrs mērķa grupas dalībnieks sociālās rehabilitācijas organizēšanas daļas programmā kopā varēs izmantot 400 stundas un aktivitātes notiks līdz 2013.gada 31.jūlijam. 
 
      Arī mēs esam gandarīti un priecīgi, jo esam devuši iespēju šiem cilvēkiem būt gaidītiem un noderīgiem.
      
      
      
      
 
 
 
 
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.