Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
11.10.2012 Autors: LNB

 


Šobrīd jau pagājuši astoņi mēneši, kopš Liepājas Neredzīgo biedrībā rit Eiropas Sociālā fonda projekts „Cilvēk, nepaliec malā - iesaisties!” (Nr.1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/024). 
 
Tradicionāli rudens ir ražas laiks laukos un dārzos, kad vērtējam un apbrīnojam dabas doto, bet apbrīnas vērti ir arī pašu projekta dalībnieku radītie darbiņi floristikas – dekoratīvās apstrādes, ādas apstrādes - filcēšanas, klūdziņu pīšanas un rokdarbu veikšanas moduļos.

Moduļu pasniedzēju vadībā, mērķa grupas dalībnieki ieliekot savu mīlestību un sirds siltumu ir adījuši un tamborējuši, veidojuši pinumus, ziedu kompozīcijas, kā arī darinājuši izstrādājumus no ādas un filcējuši. 
Šajā reizē, mēs kā projekta īstenotāji vēlamies, lai šī fotogrāfiju galerija sniedz nelielu ieskatu projekta dalībnieku pašu radītajos darbiņos un dod iedvesmu tālākam darbam.   


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.