Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.11.2010 Autors: Arvils Jakabsons

ESF-SIF-ES

  Šis projekts tiks īstenots ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Projektu īsteno Liepājas Neredzīgo biedrība. 93% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Tiks uzsākts projekts "Liepājas Neredzīgo biedrības un NVO sadarbības tīkla kapacitātes stiprināšana". Šo projektu finansē Eiropas Sociālais fonds ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību.

Projekta ietvaros mērķa īstenošanai laika periodā no 01.01.2011. līdz 31.07.2011. notiks sekojošas galvenās aktivitātes:

  Iepazīšanās ar Lielbritānijas Karaliskais Nacionālais Institūts Neredzīgajiem (Londonā) un Katoļu Neredzīgo biedrība (Birmingemā) pieredzi lēmumu pieņemšanas procesā un dalību politikas veidošanā, lai veicinātu vides pieejamību un cilvēku ar dažāda veida invaliditāti integrāciju darba tirgū, viņu interešu aizstāvību.

  Lielbritānijas prakses izpēte - likumdošanas izpēte, kas reglamentē vides pieejamību atbilstoši Universālam dizainam un cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību. Uzskaitītas iestādes, institūcijas, izpētīta to darbība, apskatīta nodokļu politika, izzinātas problēmas, kļūdas un veiksmīgākie pozitīvie risinājumi.

  Priekšlikumu Liepājas nodarbinātības stratēģijas 2011.- 2016.gadam izstrāde un nodokļu politikas uzlabojumu izstrāde iesniegšanai Labklājības ministrijas 1997.gadā izveidotajai Invalīdu lietu nacionālai padomei un Ministru Kabinetam.

  Informatīvi semināri par Lielbritānijas labās prakses piemēriem, analīze un projekta rezultātiem biedrības biedriem, darbiniekiem, brīvprātīgajiem, citu nevalstisko organizāciju biedriem, Liepājas pašvaldības darbiniekiem un preses pārstāvjiem.

Par projekta ietvaros veiktajām aktivitātēm lasiet sadaļā realizētie projekti.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.