Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.05.2020 Autors: LNB

   
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
“Vērtīga un aktīva katra diena Liepājā”  2020
Nr. 1./20/SOC 

 

Pirmā atkalredzēšanās pēc ieturētās pauzes 

Liepājas pilsētas pašvaldības finansētā sociālā projekta “Vērtīga un aktīva katra diena Liepājā” (Nr. 1./20/SOC) ietvaros pēc nelielas pauzes, 21. maijā notika saskarsmes nodarbība, kurā pārrunājām visas aktualitātes saistībā ar krīzes laiku, dalījāmies savās pieredzēs, kā arī kopīgi iemācījāmies uztaisīt skaistu un pavasarīgu dekoru.

Nodarbības sākumā katrs atbildēja uz jautājumu: “Kas ir bijis lielākais izaicinājums šo 2 mēnešu laikā?” Atbildes bija tiešām dažādas, dalībnieki stāstīja gan par savām sajūtām, gan arī par jaunām prasmēm, kuras apgūtas ierobežojumu laikā. Daži atzina, ka šajā laikā pietrūka kontakts ar cilvēkiem, citi novērtēja laiku vienatnē grāmatu lasīšanai. Lielākā daļa dalībnieku atzina, ka iepirkšanās reizi nedēļā ir iemācījusi labu pamācību – pagatavot ēdienu ar tiem produktiem, kas ir mājās. Pozitīvi vērtējams ir fakts, ka visiem šīs pauzes laikā ir bijis ko darīt gan mājās, gan dodoties pastaigās un vientulības sajūta nevienu nav piemeklējusi, tomēr visi atzina, ka priecājas atkal nākt uz biedrību un darboties. 

Nodarbības turpinājumā tika demonstrēta prezentācija ar dažādiem informatīvajiem video materiāliem, kas stāstīja par vīrusu, pareizu roku higiēnas un savstarpējās distances principu ievērošanu, pareizu sejas masku un vienreizlietojamo cimdu lietošanu. Kaut arī daudziem šie noteikumi un ierobežojumi ir sagādājuši stresu, ar nelielas ainas izspēli parādījām nodarbību dalībniekiem to, cik daudz savas sajūtas vari mainīt tu pats, mēģinot katrā lietā saskatīt pozitīvo. Kā minēja Dienas centra vadītāja Inese: “Katrā bēdīgajā lietā var atrast kaut ko pozitīvu. Tas mazais pozitīvais ir atkarīgs tikai no mums pašiem.”

Noslēgumā interešu pulciņa audzinātāja Selita vadīja praktisko daļu, kurā katrs mācījās veidot skaistus rozes ziedus no krāsainām salvetēm, lai iepriecinātu sevi un izveidotu skaistas dekorācijas, ar kurām izrotāt savu mājvietu. Ar stikla glāzes palīdzību un dažām instrukcijām vienkāršā veidā katrs radīja unikālu ziedu, kuru paņemt līdzi uz mājām.

Nākamā nodarbība
Vēlamies informēt, ka nākamā tikšanās paredzēta 28. maijā plkst. 11:00 Lielās zāles foajē, kurā Andis Dzērve stāstīs par iegūtajiem iespaidiem ceļojumā uz Kipru. Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni +371 26056026 vai 63407141, vai personīgi pieteikties Liepājas Neredzīgo biedrības Projektu daļā pie Zandas vai Ineses.
____________________________________________________________________________
Projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība. Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.

 


Saskarsmes nodarbību dalībnieki

Saskarsmes nodarbību dalībnieki

Dalībniece loka salvešu puķes

Dalībniece loka salvešu puķes

Salvešu puķu darbiņi

Salvešu puķu darbiņi


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.