Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.09.2016 Autors: LNBPateicoties Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” un Liepājas Neredzīgo biedrības projektam “Vēro, mācies - pilnveidojies!” (Nr.2016.LV/NVOF/DAP/MAC/052) 30. un 31.augustā sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, norisinājās seminārs “Par finansējuma piesaisti un finanšu piesaistes plāna sagatavošanu”. To vadīja EAPN- Latvia valdes priekšsēdētāja Laila Balga un biedrības „Latvijas Bērnu forums” valdes priekšsēdētāja Inete Ielīte. Divu dienu seminārā, analizējot un diskutējot par NVO finanšu līdzekļu piesaistes iespējām, veicot dažādus radošus un atjautības pilnus uzdevumus grupās un individuāli, piedalījās 14 Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieki un aktīvākie brīvprātīgie.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. www.sif.gov.lv
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.