Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
23.09.2016 Autors: LNB

Noslēdzies divu dienu seminārs - “LIEPĀJAS NEREDZĪGO BIEDRĪBAS PAŠNOVĒRTĒJUMA ROKASGRĀMATAS AKTUALIZĀCIJA UN PILNVEIDE”, pateicoties Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” un Liepājas Neredzīgo biedrības projektam “Vēro, mācies - pilnveidojies!” ( Nr.2016.LV/NVOF/DAP/MAC/052)

Palīdzot saprast kā veicināt organizācijas veiksmīgu darbību, objektīvi novērtējot tās plusus un mīnusus, pateicoties dažādām mārketinga metodēm, semināru vadīja biedrības “Eurofortis” lektore - Vanda Vaščenkova. Seminārā, strādājot grupās un aktīvi diskutējot, piedalījās 37 biedrības darbinieki un aktīvākie brīvprātīgie.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. www.sif.gov.lv
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.