Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
09.09.2016 Autors: LNBLiepājas pilsētas domes finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Tiecies tālāk, dari vairāk!”8.septembrī Liepājas Neredzīgo biedrības iknedēļas tematiskajā ceturtdienā šoreiz viesojās Marika Beļēviča - psiholoģijas, mākslas un veselības mācības pedagoģe, kura šobrīd biedrībā aizvada praksi kā klientu apkalpošanas speciāliste. Lekcijas tēma šoreiz – “Ūdens nozīme cilvēka organismā”. Cik daudz un kāpēc ūdens ir jālieto ikdienā? Kā ūdens trūkums organismā ietekmē cilvēka veselību? Kā iemācīties pēc iespējas vairāk lietot ūdeni uzturā? Ar šiem un citiem jautājumiem Marika iepazīstināja sanākušos interesentus.
Informējam, ka Liepājas Neredzīgo biedrības tematiskās ceturtdienas norisinās Liepājas pilsētas domes finansētā NVO sociālās iekļaušanās projekta - „Tiecies tālāk, dari vairāk!” ietvaros.

Jau nākamnedēļ, 15. septembrī plkst. 11.00 Liepājas Neredzīgo biedrības Mazajā zālē ciemosies radošās telpas “Ideju bode” īpašniece Krista Kalnarāja.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.