Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.10.2016 Autors: LNBLiepājas pilsētas domes finansēts

Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Tiecies tālāk, dari vairāk!”


Sirds tikšanas! Tā, Liepājas Neredzīgo biedrības tematisko ceturtdienu šoreiz nodēvēja tās īpašā viese – māksliniece, lektore un aktīva liepājniece Agnese Rudzīte. Māksliniece biedrības apciemojumam bija gatavojusies jo īpaši rūpīgi, līdzi ņemot taktilās mākslas darbus, kurus pirms kāda laika bija iespējams apskatīt izstādē “Aiztikt drīkst, nebaidīties”, par kuru Agnese ieguva arī godpilno “Gada Liepājnieks 2015” apbalvojumu. Kā stāsta pati māksliniece, tad ideja par taktilo izstādi nāca negaidīti, saprotot, ka ne visi mākslu spēj uztvert vizuāli, un galu galā, cilvēkam ir arī citas maņas kā šajā gadījumā, tauste.
Pasākuma laikā Agnese plašāk pastāstīja arī par “Rye field” ( latviski- “Rudzu lauks”) iespējamo Agneses un Jāņa Rudzīšu mākslas nodibinājumu, kas ir mērķēts uz bērnu auditoriju, domājot par to kā mazajā cilvēciņā attīstīt radošo domāšanu, dodot iespēju atbrīvoties no negācijām nereti vienaudžu starpā skolā un ārpus tās. Kā izrādās, Agnesei ir talants arī raksīt un šoreiz LNB biedriem bija tas gods dzirdēt mākslinieces sarakstītu pasaku par ziemu, kura tad arī tika nolasīta, pasākumam noslēdzoties.
Liepājas Neredzīgo biedrība saka lielu paldies Agnesei par sirsnīgi silto apciemojumu šajā rudens drēgnajā dienā, novēlot jaunas, radošas un sociāli vajadzīgas idejas, kuras veiksmīgi realizēt - kā savam, tā citu priekam!

Informējam, ka Liepājas Neredzīgo biedrības tematiskās ceturtdienas norisinās Liepājas pilsētas domes finansētā NVO sociālās iekļaušanās projekta - „Tiecies tālāk, dari vairāk!” ietvaros.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.