Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.09.2016 Autors: LNBLiepājas pilsētas domes finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Tiecies tālāk, dari vairāk!”

15.septembrī Liepājas Neredzīgo biedrības iknedēļas tematiskajā ceturtdienā viesojās radošās telpas „Ideju bode” īpašniece un Teodora Breikša ielas svētku organizatore, kā arī Liepājas kultūrvēsturiskā mantojuma cienītāja Krista Kalnarāja. Sanākušos interesentus Krista iepazīstināja ar „Ideju bodes” darbības virzieniem un galvenajām prioritātēm, to pamatā - māksla, veselīgs uzturs un inovatīvas idejas. „Ideju bode” pastāv jau 4 gadus un šobrīd piedāvā liepājniekiem ne tikai sameklēt sev piemērotas mākslinieku un amatnieku darinātas lietiņas, bet arī veselīgi paēst mājīgā bistro. Daloties savās zināšanās un pieredzē, Krista pasākuma laikā īpaši uzsvēra inovatīvu ideju nozīmi veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībai. Tā pat tika pārrunāti veselīga uztura un ar ekoloģisku Latvijā ražotu produktu saistīti jautājumi - tēma, kas jo īpaši ieinteresēja sanākušos biedrības biedrus!

Liepājas Neredzīgo biedrība saka lielu paldies Kristai Kalnarājai par piedalīšanos un dalīšanos ar patiesi vērtīgām zināšanām, vēlot arvien jaunas, radošas idejas, kuras īstenot liepājnieku un tās viesu labsajūtai!

Informējam, ka Liepājas Neredzīgo biedrības tematiskās ceturtdienas norisinās Liepājas pilsētas domes finansētā NVO sociālās iekļaušanās projekta - „Tiecies tālāk, dari vairāk!” ietvaros.

 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.