Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
18.02.2016 Autors: LNBLiepājas pilsētas domes finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Tiecies tālāk, dari vairāk!”
 
2016.gads Liepājas Neredzīgo biedrībā
 
Šā gada februāra vidū Liepājas Neredzīgo biedrībā esam sākuši realizēt Liepājas pilsētas domes finansētu NVO sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu “Tiecies tālāk, dari vairāk!”.
Šī projekta ietvaros turpināsim iesākto Liepājas Neredzīgo biedrības Dienas centrā. Piedāvāsim biedru, sociālās rehabilitācijas dalībnieku pieprasītās aktivitātes – datoru, IT un tehnisko palīglīdzekļu lietošanas apmācības, neredzīgiem, vājredzīgiem cilvēkiem un cilvēkiem ar cita veida invaliditāti, subsidēto darba vietu nodrošināšanu cilvēkiem ar invaliditāti, kur cilvēku ar invaliditāti vadībā notiks nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un cita veida invaliditāti. Piedāvāsim klūdziņu pīšanas, mājamatniecības, mājturības un cita veida nodarbības Turpināsim transporta pakalpojumu nodrošināšanu un invaliditātes sabiedriskā eksperta darbību. 
Turpināsim 2015.gadā veiksmīgi aizsākto sociālās iekļaušanas kursu „Dzīves skola” ar informatīvi izglītojošiem pasākumiem (lekcijas, semināri, tikšanās), rosinot neredzīgus, vājredzīgus cilvēkus,  un cilvēkus ar cita veida invaliditāti dzīvot pilnvērtīgi,  apzinoties sevi kā aktīvus  sabiedrības locekļus. Šīs pašas aktivitātes ietvaros ikvienam cilvēkam ar invaliditāti būs iespēja individuāli izzināt  un iespēju robežās atrisināt sev svarīgus jautājumus. Popularizēsim brīvprātīgo darbu – ikviens cilvēks, neraugoties uz veselības traucējumiem, fiziskiem ierobežojumiem, var paveikt daudz citu labā, gūstot gandarījumu, dzīves piepildījumu no citiem dotā, paveiktā citu labā.  Ar invaliditātes sabiedriskā eksperta darbību universālā dizaina principu popularizēšanā, informācijas pasākumiem publiskajās vietās, biedrības darba publicitāti turpināsim veidot sociāli atbildīgu sabiedrību, kurā cilvēki ar invaliditāti tiek uztverti kā pilnvērtīgi sabiedrības locekļi.
Tā kā projekta mērķa grupa ir Liepājā dzīvojoši cilvēki ar invaliditāti, ikviens no viņiem tiek mīļi aicināts un gaidīts Liepājas Neredzīgo biedrībā, Liepājā, Ganību ielā 197/205, kur katram atbilstoši viņu iespējām un vēlmēm piemeklēsim vēlamo. 
Projekts noslēgsies š.g.31.decembrī.


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.