Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
03.10.2016 Autors: LNBLiepājas pilsētas domes finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Tiecies tālāk, dari vairāk!”

Projekta aktivitātes 2016.gada rudenī


Kokiem jau manāmas pirmās krāsainās lapas, ir rudens… un arī Liepājas Neredzīgo biedrībā nodarbības uzņēmušas jaunu sparu - turpinās Liepājas pilsētas domes finansētā projektā „Tiecies tālāk, dari vairāk!” notiekošās aktivitātes. 

Gandrīz katru ceturtdienu projekta mērķa grupas dalībniekiem, cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti, tiek dota iespēja piedalīties sociālā iekļaušanās kursa “Dzīves skola” notiekošajās tematiskajās nodarbībās. Septembrī pie mums viesojās Liepājas Neredzīgo sporta kluba “Ezerkrasts” pārstāvis, veselības mācības skolotāja, radošās telpas “Ideju bode” vadītāja un krustvārdu mīklu aizrautīga cienītāja. Ikviens no viņiem dalījās savā darba pieredzē, atbildot uz interesentu uzdotajiem jautājumiem. Arī gada noslēdzošajos mēnešos, oktobrī, novembrī un decembrī, turpināsim iesākto, meklējot jaunas idejas dažādu  tematisko rītu organizēšanai. 

Iestājoties vēsākam un tumšākam laikam,  mērķa grupas dalībnieki arvien aktīvāk iesaistās galda un intelektuālo spēļu nodarbībās, kā arī datorapmācības nodarbībās.  Pieprasītas un apmeklētas ir arī pārējās projekta aktivitātes – mājturība, mājamatniecība u.c.

Lai arī līdz gada beigām un projekta noslēgumam atlikuši vairs tikai trīs mēneši, aicināts piedalīties piedāvātajās aktivitātes ir ikviens Liepājā dzīvojošs cilvēks ar invaliditāti, kurš vēlas saturīgi  un jēgpilni pavadīt savu  brīvo laiku, apgūstot jaunas prasmes, iemaņas un pats galvenais iegūstot jaunu paziņu un draugu loku. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.