Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
01.12.2016 Autors: LNBLiepājas pilsētas domes finansēts

Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Tiecies tālāk, dari vairāk!”

Noslēgums projektā "Tiecies tālāk, dari vairāk!"

Š.g.31.decembrī noslēgsies Liepājas pilsētas domes finansētais NVO sociālās iekļaušanas veicināšanas projekts “Tiecies tālāk, dari vairāk!”

Šī projekta ietvaros Liepājas Neredzīgo biedrības Dienas centrā turpinājām jau iesāktās, mērķa grupas dalībnieku pieprasītās, aktivitātes – datoru, IT un tehnisko palīglīdzekļu lietošanas apmācību neredzīgiem, vājredzīgiem cilvēkiem un cilvēkiem ar cita veida invaliditāti, klūdziņu pīšanas, mājamatniecības, mājturības un cita veida nodarbības. Tā pat nodrošinājām arī subsidētās darba vietas cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī transporta pakalpojumus un invaliditātes sabiedriskā eksperta darbību. 

Sākot ar š.g. februāri,  gandrīz katru ceturtdienas rītu, turpinājām 2015.gadā veiksmīgi aizsākto sociālās iekļaušanas kursu „Dzīves skola”. Tā ietvaros notikušas tikšanās ar dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un pārstāvjiem no citām biedrībām, kā arī māksliniekiem, pensionētiem skolotājiem, dažāda aroda amatieriem u.c., tādējādi rosinot neredzīgus, vājredzīgus cilvēkus, un cilvēkus ar cita veida invaliditāti dzīvot pilnvērtīgi – apzinoties sevi kā aktīvus sabiedrības locekļus. Pateicoties invaliditātes sabiedriskā eksperta darbam, esam popularizējuši universālā dizaina principus, kā arī vadījuši individuālas konsultācijas par vides pieejamību ikvienam interesentam. 

Lai gan lielākais mērķa grupas dalībnieku skaits projektā bija Liepājas Neredzīgo biedrībā, esošajiem cilvēkiem ar invaliditāti, veiksmīgi sadarbojoties ar Liepājas pilsētas domes Sociālo dienestu un citām Liepājas pilsētas nevalstiskām organizācijām, projektā tika iesaistīti arī citi Liepājā dzīvojošie cilvēki ar invaliditāti.  

Lai informētu biedrības biedrus un pārējos interesentus par projekta norisēm, informācija ir regulāri tikusi ievietota Liepājas Neredzīgo biedrības izdevumā “Gaisma Tumsā”, biedrības mājas lapā www.redzigaismu.lv, kā arī sociālo tīklu Facebook un Draugiem.lv biedrības lapās.

Noslēdzoties projektam, gribam uzsvērt to, ka esam gandarīti par ikvienu projektā iesaistījušos dalībnieku, ticot, ka gan jauniegūtās zināšanas, gan iegūtais draugu loks būs katra indivīda ikdienas neatņemamā sastāvdaļa, kas dos drosmi un stimulu darboties tālāk. 
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.