Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.03.2017 Autors: LNB

 
  

No š.g. marta līdz š.g. septembra beigām Liepājas Neredzīgo biedrības sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē, Vērgales pagastā, Pāvilostas novadā, tiks realizēts projekts “Šodien iesaisties, piedalies un baudi “Dvēseles veldzes dārzu”, Ziemupē”(Nr.16-02-AL-13-A019.2202-000024). Projekts tiek realizēts un finansēts Lauku atbalsta dienesta un Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.
Projekta galvenais mērķis ir labiekārtot sociālās rehabilitācijas un izziņas centra lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē teritoriju, pakalpojuma pieejamības nodrošināšanai cilvēkiem ar invaliditāti un viņu atbalsta personām. Projekta ietvaros esam paredzējuši tāda veida aktivitātes kā, piecu āra trenažieru (t.sk. pielāgotus arī cilvēkiem ar invaliditāti) uzstādīšana, piecpadsmit stacionāru āra soliņu uzstādīšana, divu lielformāta figūru spēļu komplektu “Āra šahs un dambrete” uzstādīšana, kā arī košumkrūmu labirinta izveidošana. Bez tam tiks iegādāti arī trīs, peldēšanai pielāgoti, ratiņi, lai peldi varētu izbaudīt gan ikviens ratiņkrēslā sēdošais, gan arī vecāka gada gājuma cilvēki, kuri nejūtas vairs tik stabili uz savām kājām.
Labiekārtojot un pielāgojot sociālās rehabilitācijas uz izziņas centra “Dvēseles veldzes dārzs” teritoriju Ziemupē, ilgtermiņā vēlamies panākt to, lai projekta laikā izveidotie pakalpojumi būtu pieejami ikvienam tuvākā un tālākā apkārtnē dzīvojošam, tai skaitā arī tūristiem, ģimenēm ar bērniem un cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti.


Projekts tiek finansēts  ar Lauku atbalsta dienesta un Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” atbalstu.
Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.