Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
04.04.2019 Autors: LNB

Attēlu rezultāti vaicājumam “liepajas neredzigo biedriba”
A/S „Latvijas valsts meži” finansēts projekts “Gribu darīt – varu darīt!”
„Sociālās palīdzības programmas ietvaros”
Nr. 7.5./LVM/19/2
Liepājas Neredzīgo biedrībā

 

Biedrībā notiks dažādas nodarbības sociālās palīdzības programmas projekta "Gribu darīt – varu darīt!" ietvaros

Fonda „Ziedot.lv” un A/S „Latvijas valsts meži” finansētā projekta „Sociālās palīdzības sniegšana” ietvaros no š.g. aprīļa līdz 30. septembrim tiks atbalstītas Liepājas Neredzīgo biedrībā divas interešu aktivitātes – dārza darbi un datorapmācība cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti un senioriem ar funkcionāliem traucējumiem. Nodarbības notiks sešus mēnešus un ļaus ar prieku ikvienam interesentam (kopumā 80 cilvēkiem) mērķtiecīgi pavadīt savu brīvo laiku, piepildot to ar jēgpilnām nodarbēm, jaunu prasmju apguvi un pozitīvu komunikāciju.


Datora apmācības nodarbības

Ikvienam interesentam būs iespēja apgūt datorzinības no pašiem pamatiem, tiks dota iespēja apgūt programmas MS Excel, MS Word, Skype, apgūt sociālo tīklu lietošanu, informācijas meklēšanu un saglabāšanu, i-bankas lietošanu, aktualitātes IT jomā, mobilo tālruņu lietošanu u.c. Nodarbības vadīs  datora nodarbību vadītājs piecus mēnešus sākot no š.g. maija līdz septembra beigām, iesaistot vidēji 25 cilvēkus. Tās notiks gan nelielās grupās, gan individuāli Liepājas Neredzīgo biedrības telpās atbilstoši pielāgotā datorklasē arī cilvēkiem ar redzes traucējumiem vai pilnīgu redzes zudumu.


Dārza un lauku darbu nodarbības

Dārza un lauku darbu nodarbības notiks sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē. Nodarbību vadītājas vadībā tiks veikti dažāda veida dārza darbi, atkarībā no sezonas, un teritorijas labiekārtošanas darbi.  Tiks apgūtas iemaņas augsnes sagatavošanā, augu mēslošanā, zaru izzāģēšanā, stādīšanā, sēšanā, augu iepazīšanā, klūgu audzēšanā u.c. Tiks ravēts, veidoti dekoratīvo un kultūraugu stādījumi (zemenes, avenes, augļu dārzs, dārzeņi, klūgas), tiks kopts, laistīts un ievākta raža, novākti un ieziemoti dārzeņi. Novāktā raža tiks izmantota kopīgu ēdienreižu gatavošanā un izlietota cilvēku ar invaliditāti un senioru vajadzībām. Projekta dalībniekiem uz aktivitātēm un uz nodarbībām, kuras norisināsies lauku vidē, tiks nodrošināts bezmaksas transports. Dārza un lauku darbu nodarbības notiks sešus mēnešus, sākot no š.g. aprīļa līdz 30.septembrim piecas dienas nedēļā, kopā iesaistot 55 cilvēkus.  

Sīkāka informācija par projektu un tā aktivitātēm Liepājas Neredzīgo biedrībā Ganību ielā 197/205 vai zvanot uz biedrības projekta daļu 26056026 vai 63407141, katru darba dienu no plkst.10:00 līdz 16:00.
_____________________________________________________________________________________
Projektu finansē A/S “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programma, ko administrē fonds “Ziedot.lv”.


 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.