Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.10.2015 Autors: LNB


A/S „Latvijas valsts meži” finansēts projekts
„Sociālās palīdzības sniegšana”
Nr.7.5/LVM/15/47
Liepājas Neredzīgo biedrībā
 
2015.gada Oktobris

Šā gada 30.septembrī noslēdzās plānotās aktivitātes A/S „Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Ziedot.lv finansētā  projektā „Sociālās palīdzības sniegšana”. Tās norisinājās sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē - laika posmā no 2015.gada 01.aprīļa līdz 2015.gada 30.septembrim. Projekta pēdējais mēnesis - š.g. oktobris plānots kā atskaišu mēnesis un izvērtēšanas mēnesis par paveikto. 
Tā kā projekta galvenais mērķis bija nostiprināt pārliecību cilvēkiem ar invaliditāti, ka viņi VAR apgūt jaunas prasmes un iemaņas, kopīgi veidojot sociālās rehabilitācijas un izziņas centru lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē, mums kopā tas ir izdevies. 
Pavisam 150 mērķa grupas dalībnieki, cilvēki ar dažāda veida invaliditāti, tai skaitā arī redzes, tika iesaistīti dažāda veida aktivitātēs - mājamatniecības, mājturības, dārza darbu nodarbībās un dažādās aktīvās atpūtas aktivitātēs. Neatkarīgi no stundu un dienu skaita, ikvienam no viņiem tika dota iespēja būt lauku vidē, savu iespēju robežās gan pastrādāt, gan atpūsties. Iegūtas jaunas zināšanas un praktiskās iemaņas. Pats galvenais - šis projekts devis viņiem stimulu, būt gaidītiem, noderīgiem un līdzvērtīgiem sabiedrības locekļiem. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.