Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.08.2015 Autors: LNB


A/S „Latvijas valsts meži” finansēts projekts
„Sociālās palīdzības sniegšana”
Nr.7.5/LVM/15/47
Liepājas Neredzīgo biedrībā
 
2015.gada Augusts

Pilnā plaukumā rit vasara un līdz ar to arī Ziemupē, sociālā rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs”  ar sparu norisinās A/S „Latvijas Valsts meži” un ziedot.lv finansētā projekta „Sociālās palīdzības sniegšana” aktivitātes.  
Dārznieces uzraudzībā tiek  stādīts, laistīts, ravēts un pats galvenais novākta pašu izaudzētā raža, mājamatniecības pasniedzēja uzraudzībā vīri gatavo dažādas saimniecībai noderīgas lietas, palīdz mājas darbos, meža darbos - tīrot un savedot kārtībā tuvāko apkārtni. Mājturības ietvaros no pašu izaudzētiem produktiem tiek vārīts un cepts, arvien vairāk un vairāk uzzinot un apgūstot jaunas ēdienu receptes, savukārt aktīvās atpūtas nodarbības paiet aktīvi staigājot gan pa Ziemupes jūrmalu, gan tuvāko apkārtni, gan rīkojot nelielus izbraukumus brīvā dabā.
Mūsu uzdevums, realizējot šo projektu, ir veicināt cilvēkos prieku atrasties brīvā dabā, atrasties starp sev līdzīgajiem un reizē sajusties mīlētiem, aprūpētiem un pats galvenais vajadzīgiem un noderīgiem. Šķiet, ka kopīgiem spēkiem mums tas izdodas… 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.