Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.03.2015 Autors: LNB


A/S „Latvijas valsts meži” finansēts projekts
„Sociālās palīdzības sniegšana”
Nr.7.5/LVM/15/47
Liepājas Neredzīgo biedrībā
 
2015.gada aprīlis 
 
2015.gada 01.aprīlī Liepājas Neredzīgo biedrība sāks realizēt A/S „Latvijas valsts meži” finansētu  projektu „Sociālās palīdzības sniegšana”. Projekta darbības laiks ir 7 mēneši līdz š.g. 31.oktobrim. Projekta galvenais mērķis - cilvēkiem ar invaliditāti nostiprināt pārliecību, ka viņi VAR apgūt jaunas prasmes un iemaņas, no ņēmēja kļūstot par devēju – mācoties un strādājot, kopīgi veidojot sociālās rehabilitācijas un izziņas centru lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē. 
Projekta aktivitātes ir paredzētas gan sociālā rehabilitācijas centrā lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs” Ziemupē, gan uz vietas Liepājas Neredzīgo biedrībā, Liepājā. Cilvēkiem ar invaliditāti tiks piedāvātas dažāda veida nodarbības un aktivitātes – mājamatniecība, mājturība, dārza darbi un dažādas sporta aktivitātes. Mājamatniecības nodarbībās būs iespēja iesaistīties 20 mērķa grupas dalībniekiem, mājturības nodarbībās 30 dalībniekiem, nodarbībā „Dārza darbi” 40 dalībniekiem, savukārt aktīvās atpūtas un sporta nodarbībās 60 mērķa grupas dalībniekiem. Ikvienam uzrunātam cilvēkam būs iespēja izmēģināt iemaņas katrā no aktivitātēm. Pavisam aktivitātēs dosim iespēju iesaistīties 150 cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti - dažāda vecuma, abu dzimumu, arī pilnīgi neredzīgiem cilvēkiem. Mērķa grupas dalībnieki būs tie, kuri jau ir biedrības redzeslokā gan tie, kuri tiks uzrunāti iesaistot Kurzemes reģiona pašvaldību sociālos darbiniekus un Latvijas Neredzīgo biedrības teritoriālās organizācijas. 
Mērķa grupas dalībniekiem tiks nodrošināts transports tikšanai uz nodarbībām Ziemupē un atpakaļ.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.