Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.07.2017 Autors: LNB

Rietumu bankas Labdarības fonda atbalstītais projekts "Pagraba izbūve sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē "Dvēseles veldzes dārzs"

   

Projekts „Pagraba izbūve sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē „Dvēseles veldzes dārzs”

Paši audzējam, paši ēdam un, nu arī uzglabāsim sociālā rehabilitācijas un izziņas centrā „Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē topošajās pagraba telpās. 
Pateicoties Rietumu bankas labdarības fonda un organizācijas „Philip Moriss Latvia” piešķirtajam atbalstam šobrīd centrā notiek aktīvi būvdarbi pie 50 m2 liela pagraba izbūves. Pagraba izbūves mērķis ir nodrošināt pašaudzēto dārzeņu un augļu uzglabāšanu, tādējādi, primāri ar ražas veltēm atbalstot cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti un viņu atbalsta personas. Tā pat, šis ir jau ceturtais gads kā „Dvēseles veldzes dārzā” braši aug ābeles, kas liek domāt, ka, rudenim atnākot, par bagātīgu ābolu ražu nebūs jābēdā un to, pateicoties jaunizbūvētajam pagrabam, būs, kur noglabāt arī aukstajam ziemas periodam.
Kopējais savāktais finansiālais atbalsts pagraba izbūvei ir 9000 euro, tai skaitā 2000 euro pateicoties Rietumu bankas Labdarības fondam 
Projekta paredzētais noslēguma datums līdzekļu izlietojumam ir 2017.gada 31.oktobris. 
 
#Dvēselesveldzesdārzs #Rietumubankaslabdarībasfonds #PhilipMorissLatvia #NVO #disabled
 


Kolāža darbi Ziemupē

Kolāža darbi Ziemupē

Pagraba hidroizolācija

Pagraba hidroizolācija

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.