Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.11.2016 Autors: LNB

Projekta noslēgums

Š. g. novembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā noslēdzas, piecu mēnešu garumā ilgušais projekts “Nesēdi un nevaidi… brauc darboties “Dvēseles veldzes dārzā”, Ziemupē. Projekta mērķis bija iegādāties 16- vietīgu mikroautobusu, lai nodrošinātu regulārus transporta pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti, tostarp, nodrošinot viņiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti dienas centrā un lauku vidē  “Dvēseles veldzes dārzā”, Ziemupē. 
 Šī projekta aktivitāšu ietvaros tika rūpīgi veikta 16- vietīga mikroautobusa cenu piedāvājuma izpēte, kā rezultātā tika iegādāts 16- vietīgs mikroautobuss - IVECO DAILY 50. Tā pat projekta ietvaros norisinājās nodarbības sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē, kur mērķgrupas dalībnieki veica ražas novākšanas, ravēšanas, uzglabāšanas, konservēšanas, pārstādīšanas un ieziemošas darbus, tostarp, rūpējoties par mājdzīvniekiem-  tos kopjot un barojot. 
 Projekts ir veiksmīgi īstenots, pateicoties tā finansētājiem “Borisa un Ināras Teterevu fondam”, “Rietumu bankas Labdarības fondam”, “Philip Morris Latvia” un citiem atbalstītājiem,  kuriem Liepājas Neredzīgo biedrība izsaka neizsakāmi lielu paldies par doto iespēju nodrošināt regulārus transporta pakalpojumus vairākiem 100 –tiem  cilvēku ar dažāda veida invaliditāti.
 
Projektu finansē  Borisa un Ināras Teterevu fonds un Rietumu Bankas labdarības fonds.


16-vietīgais autobuss

16-vietīgais autobuss


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.