Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.10.2016 Autors: LNB

Autobusam būt

Liepājas Neredzīgo biedrība sāka realizēt  projektu „Nesēdi un nevaidi - brauc darboties „Dvēseles veldzes dārzā”, Ziemupē.
Projekta galvenais mērķis - iegādāties 16-vietīgu  mikroautobusu lai nodrošinātu regulārus transporta pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti. Pārvadājumus uz sociālo rehabilitācijas un izziņas centru lauku vidē „Dvēseļu veldzes dārzs”, Ziemupē, kur darbojoties lauku vidē , praktizētu aktīvu un veselīgu dzīves veidu un justos piederīgi sabiedrībā. Transports ir nepieciešams ne tikai mums zināmo cilvēku apsekošanai mājās, bet arī apzinot un aicinot iesaistīties dažādu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanā, savas dzīves kvalitātes uzlabošanā tos, kuri nav biedrības redzeslokā.
Projekta aktivitātes paredzētas sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē ”Dvēseles veldzes dārzs”. Nodarbības lauku vidē : ražas novākšana, sagatavošana uzglabāšanai, konservēšana, vistu, trušu, kazas un auna barošana. 
Lai iegādātos 16 vietīgu mikroautobusu notiek cenu piedāvājuma izpēte. 
Projekta aktivitātēs dosim iespēju iesaistīties 15 cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti katru darba dienu sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā „Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē. Tikai š.g. septembrī vien 345  cilvēki ar invaliditāti , vismaz vienu reizi, ir braukuši uz Ziemupi, sociālo rehabilitācijas un izziņas centru lauku vidē „Dvēseļu veldzes dārzs”. 
Pateicoties šim projektam cilvēki ar invaliditāti ir lauku vidē, svaigā gaisā, kustībā un paēduši. 
 
Projektu finansē  Borisa un Ināras Teterevu fonds un Rietumu Bankas labdarības fonds.
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.