Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.08.2015 Autors: LNB


Liepājas pilsētas domes finansēts 

Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts 

„Laiks dzīvot vērtīgāk un drošāk”


Projekta aktivitātes 2015.gada vasarā
 
Lai gan ir vasara un laiks vilināt vilina laukā, baudīt sauli un vēju, nodarbības Liepājas Neredzīgo biedrībā turpinās. Mērķa grupas dalībnieki labprāt turpina apmeklēt Liepājas pilsētas domes finansētā projekta „Laiks dzīvot vērtīgāk un drošāk” nodarbības. Ikvienam ir gandarījums par paša rokām uzpītu groziņu vai dekoru, par iespēju iemācīties internetā sameklēt nepieciešamo informāciju, vai uzrakstīt vēstuli draugam, par kādu sev vien zināmu uzvaru, apsteidzot savu spēlētāju galda spēlēs, par vienkārši kopā būšanu starp sev līdzīgajiem. 
Arī sociālā iekļaušanas kursa „Dzīves skola” ietvaros vasarā nodarbības nav pārtrauktas. Tā kā vasara ir dažādu ceļojumu laiks, arī Liepājas Neredzīgo biedrībā jau otro reizi viesojās mākslinieks Aldis Kļaviņš, kurš mūsu mērķa grupas dalībniekus izvizināja virtuālā ceļojumā pa Sicīliju un Maltu. 
Septembris biedrībā solās būt „Veselības mēnesis”, jo pie mums ciemos apsolījusi ierasties „Happy Whispers” bloga autore Līga Andžāne no Rīgas, kura dalīsies pieredzē par veselīgu uzturu un tā nozīmi ikdienā, kā arī Liepājas Medicīnas skolas pasniedzēja Līga Ēriksone, kura pastāstīs par pirmās palīdzības sniegšanu.
Vēlreiz gribam minēt arī to, ka nodarbības tiek piedāvātas ikvienam Liepājas pilsētā dzīvojošam cilvēkam ar invaliditāti. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.