Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
09.10.2015 Autors: LNB


Liepājas pilsētas domes finansēts 

Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts 

„Laiks dzīvot vērtīgāk un drošāk”


Projekta aktivitātes 2015.gada rudenī 
 
Pēc siltās un saulainās vasaras,  Liepājas Neredzīgo biedrībā aizvien vairāk un vairāk dzirdamas čalas, jo arī rudens mēnešos turpinās nodarbības Liepājas pilsētas domes finansētā projektā „Laiks dzīvot vērtīgāk un drošāk”. Esam gandarīti par katru jaunu mērķa grupas dalībnieku, kurš iesaistās biedrības piedāvātajās nodarbībās. Tāpat priecājamies par to, ka informācija izplatījusies tālāk no pašiem nodarbību apmeklētājiem, tā iesaistot arvien jaunus un jaunus projekta dalībniekus.
Vēlamies, lai ikviena nodarbība šiem cilvēkiem būtu kā notikums, kā piedzīvojums. Arī sociālā iekļaušanas kursa „Dzīves skola” nodarbībās vēlamies cilvēkiem sniegt interesantu un noderīgu informāciju. Ja septembris vairāk bija kā “Veselības mēnesis”, oktobris solās būt nedaudz svinīgāks. Par godu Starptautiskajai Senioru dienai, kas tiek atzīmēta katra gada 1.oktobrī, pie mums viesojās dāmas no dziedošā ansambļa “Dālijas”. Š.g.15.oktobrī ar svinīgu pasākumu tiks atzīmēta Starptautiskā Baltā spieķa diena, savukārt 22.oktobrī biedrībā viesosies jaunais neredzīgais gids Arturs Līvmanis, kurš ar savu stāstījumu aizvedīs mūs atpakaļ tālākā pagātnē. Stāstījums būs gan par Liepājas tramvaja vēsturi, gan Liepājas kūrortu. 
Oktobrim noslēdzoties, ciemos esam aicinājuši Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Sociālās palīdzības daļas vadītāju, kura ikvienu interesentu iepazīstinās ar aktualitātēm sociālās palīdzības jomā.
Vēlreiz gribam uzsvērt to, ka ikviena projektā esošā nodarbība - datori, klūgu pīšana, galda spēles utt., līdz pat gada beigām tiek piedāvātas ikvienam Liepājas pilsētā dzīvojošam cilvēkam ar invaliditāti. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.