Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
12.06.2015 Autors: LNB


Liepājas pilsētas domes finansēts 

Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts 

„Laiks dzīvot vērtīgāk un drošāk”


Projekta aktivitātes
 
Jau ceturto mēnesi Liepājas Neredzīgo biedrībā norisinās Liepājas pilsētas domes finansēts Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts „Laiks dzīvot vērtīgāk un drošāk”. Projekta ietvaros uz vietas biedrībā aktīvi norisinās dažāda veida aktivitātes, tai skaitā arī nodarbības, kā piemēram, galda spēles, klūgu pīšanas nodarbības, orientēšanās apmācības, datorapmācības un tehnisko palīglīdzeķlu nodarbības u.c.  
Sociālās iekļaušanas kursa „Dzīves skola” ietvaros,  vidēji divas reizes mēnesī, cenšamies organizēt dažādu tēmu lekcijas un ekskursijas. Projekta ietvaros pie mums ir ciemojusies tautā iemīļota aktrise Zane Daudziņa, mākslinieks Aldis Kļaviņš, daktere Elīna Siliņa. Esam bijuši ekskursijā skatīt Liepājas teātra aizkulises. Jūnijā ciemos esam aicinājuši gan Liepājas dzīvnieku patversmes „Lauvas sirds” vadītāju Noru Brūderi, gan ekskursiju vadītāju – gidu Artūru Līvmani. Ikviena piedāvātā nodarbība ir ļoti pieprasīta un nepieciešama ikvienam no mērķa grupas dalībniekiem. Nodarbībās līdzās praktiskajām iemaņām un prasmēm, ikvienam mērķa grupas dalībniekam tiek dota iespēja nepalikt mājās, bet gan būt sabiedrībā – starp saviem vienaudžiem. Svarīgi un būtiski ir prast sabalansēt praktiskās nodarbības, kad redzams darbošanās rezultāts ar nodarbībām, kurās cilvēki vienkārši pulcējas, parunājas, uzklausa citus un pauž savu viedokli.
 
Tā kā nodarbības tiek piedāvātas Liepājas pilsētā dzīvojošiem cilvēkiem ar invaliditāti, arī šobrīd ikvienam interesentam, atbilstoši savām vēlmēm un iespējām,  ir iespēja pieteikties un līdzdarboties ikvienā iepriekšminētajā nodarbībā. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.