Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
12.10.2016 Autors: LNB

 
Latvijas valsts budžeta finansētā programmas “NVO fonds”
un Liepājas Neredzīgo biedrības projekts “Labie darbi, lai top zināmi!”
Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042

Projekta noslēgums – 2016.gada oktobris
 
No š.g. jūnija līdz š.g. 31.oktobrim Liepājas Neredzīgo biedrībā tika realizēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” projekts “Labie darbi, lai top zināmi!” (Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042.)   Tā kā šī projekta galvenais mērķis bija veicināt informācijas apmaiņu, pozitīvu piemēru popularizēšanu un veiksmīgas sadarbības attīstību starp cilvēkiem ar invaliditāti, viņu atbalstītājiem, pakalpojuma sniedzējiem, saņēmējiem, pašvaldībām, uzņēmējiem, NVO un masu medijiem, publicitātes veidošanai tika piesaistīta sabiedrisko attiecību speciāliste, kā arī algota  Liepājas Neredzīgo biedrības izdevuma “Gaisma Tumsā” redaktore, kura līdz šim šo darbiņu veica kā brīvprātīgā.
   Sākotnēji, darbu uzsākot jūnija mēnesī, sabiedrisko attiecību speciāliste izveidoja biedrības oficiālās mājas lapas www.redzigaismu.lv analīzi ar priekšlikumiem, kā tās saturu un vizuālo noformējumu uzlabot un attīstīt, lai mājas lapa būtu vieglāk uztverama un pārredzama kā redzīgām personām- biedrības darbiniekiem, sponsoriem, tā arī centrālajai biedrības mērķa grupai- cilvēkiem ar redzes invaliditāti. 
 Visu projekta laiku, domājot par Liepājas Neredzīgo biedrības kopēja tēla veidošanu, sabiedrība tika informēta par biedrībā notiekošajiem procesiem, pasākumiem un ikdienas aktivitātēm ar sociālo tīklu (Draugiem.lv; Facebook.com; Youtube.com) palīdzību,  kā arī informējot vietējos Liepājas reģiona medijus (ziņu portāli- www.liepājniekiem.lv; rekurzeme.diena.lv; irliepaja.lv; laikraksts “Kurzemes Vārds”.) Paralēli šo informāciju ievietojot arī www.redzigaismu.lv biedrības mājas lapā. Tādējādi tika atdzīvināts un sakārtots sociālo tīklu Liepājas Neredzīgo biedrības kontu saturs, kā rezultātā gan Facebook.com, gan Draugiem.lv soc. medijos Liepājas Neredzīgo biedrības kontam ir pievienojies divkāršs skaits sociālo tīklu lietotāju- sekotāju, kuri iknedēļu tiek informēti par biedrībā notiekošajām aktivitātēm. 
Savukārt izdevuma “Gaisma Tumsā” redaktore rūpējusies par to, lai ik otro mēnesi, projekta laikā tie bija jūnijs, augusts un oktobris, redzīgo rakstā, Brailā un audioversijā tiktu izdots ilggadējais Liepājas Neredzīgo biedrības izdevums “Gaisma Tumsā”. Projekta laikā izdevumā  “Gaisma Tumsā” izveidota arī jauna rubrika, kurā iespēju robežās savus lasītājus arī turpmāk informēsim par kādas citas biedrības notiekošajām aktivitātēm ne tikai Latvijā, bet arī  ārpus Latvijas robežām.
Tā kā šis gads Liepājas Neredzīgo biedrībai ir jubilejas gads, š.g. 14.oktobrī Starptautiskajā Baltā Spieķa dienas pasākumā, esam izveidojuši prezentāciju ar fotogrāfijām par biedrības vēsturi 60 gadu garumā.  Uzsākot  šo projektu, vēlējāmies, lai Liepājas Neredzīgo biedrības viedoklis par dažādiem sociālās jomas un citiem jautājumiem parādās plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos, savukārt noslēdzot projektu ar gandarīju varam teikt, ka  pateicoties gan sabiedrisko attiecību speciālistes aktīvajai darbībai,  gan visu mūsu kopīgiem spēkiem, mums tas ir izdevies!
 
 
Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. www.sif.gov.lv  
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.