Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
07.06.2016 Autors: LNB


Latvijas valsts budžeta finansētā programmas “NVO fonds”
un Liepājas Neredzīgo biedrības projekts “Labie darbi, lai top zināmi!”
Nr.2016.LV/NVOF/PSA/042

2016.gada jūnijs
 
No š.g. jūnija līdz š.g.31.oktobrim Liepājas Neredzīgo biedrībā tiks realizēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” projekts “Labie darbi, lai top zināmi!”.  Šī projekta mērķis, ir veicināt informācijas apmaiņu, pozitīvu piemēru popularizēšanu un veiksmīgas sadarbības attīstību starp cilvēkiem ar invaliditāti, viņu atbalstītājiem, pakalpojuma sniedzējiem un saņēmējiem, pašvaldībām, uzņēmējiem, NVO un masu medijiem.
Šajā projektā esam paredzējuši tāda veida aktivitātes kā:
- Liepājas Neredzīgo biedrības izdevuma „Gaisma Tumsā” sagatavošanu un izdošanu redzīgo, Braila rakstā un audioierakstā;
- Publicitātes veidošanu par biedrību piesaistot sabiedrisko attiecību speciālistu. Tiks popularizēts Liepājas Neredzīgo biedrības darbs un sadarbība ar dažādām institūcijām un iestādēm;
- Prezentāciju (gan stāstījumā, gan slaidos) par Liepājas Neredzīgo biedrību, par 60 Liepājas Neredzīgo biedrības pastāvēšanas gados panākto un nākotnes redzējumu un attīstību prezentēsim š.g.15.oktobrī Starptautiskā Baltā spieķa dienas pasākumā. 
Līdz šim izdevuma “Gaisma Tumsā” tapšanā tikuši iesaistīti galvenokārt brīvprātīgā darba darītāji. Pateicoties šim projektam, izdevuma tapšanā varēsim piesaistīt algotu izdevuma redaktoru, kura galvenais uzdevums būs  informatīvo materiālu apstrāde, sagatavošana un jaunas rubrikas izveide. Arī sabiedrisko attiecību speciālistu, ar kura palīdzību varētu veidot un uzturēt organizācijas publisko tēlu, pārstāvēt organizāciju sarunās ar masu medijiem, piedalīties organizācijas labdarības vai sponsorēšanas pasākumu organizēšanā, to atspoguļošanā presē, TV, sociālajos tīklos internetā u.c.  
Realizējot projektu varēsim panākt to, ka LNB viedoklis par dažādiem sociālās jomas un citiem jautājumiem parādās plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos. Ceram, ka LNB viedoklis sabiedrībā tiks uzskatīts par vērā ņemamu, kas ilgtermiņā palīdzētu attīstīt dažādu jomu politiku (darbs ar ministrijām utt.). Varēsim kalpot par pozitīvu piemēru citām NVO, informējot par organizācijas sniegtajiem pakalpojumiem, darbību, sadarbību un iespēju ietekmēt dažādās jomās labvēlīgu rezultātu sasniegšanu cilvēkiem ar invaliditāti.
 
Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības Integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.