Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.12.2014 Autors: LNB

  

Starptautiskajai invalīdu dienai veltīts pasākums

1982. gadā Apvienoto Nāciju Organizācija 3.decembri ir pasludinājusi par Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti. Kopš 1994. gada cilvēku ar invaliditāti dienu atzīmē arī Latvijā. Tikai pēdējos gados sabiedrība nopietni apzinās, ka cilvēki ar invaliditāti ir mūsu sabiedrības neatņemama sastāvdaļa. 

Šo dienu ar dažādiem pasākumiem atzīmē arī Liepājā, arī Liepājas Neredzīgo biedrībā šo dienu atzīmējām, sanākot kopā, pārrunājot cilvēkiem ar invaliditāti nozīmīgus jautājumus un klausoties Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas audzēkņu koncertu. 

Jau pirms koncerta biedrībā valda pavisam neikdienišķa gaisotne –saposušies daudzi dažāda vecuma bērni un jaunieši cenšas noskaņot savus instrumentus un atkārtot savus priekšnesumus, viegls satraukums jaušams viņu vecākos un pasniedzējos. Sanākuši arī daudz klausītāju, jo bērnu muzicēšana allaž uzrunā dvēseli un ienes harmoniju ikdienā. Ieguvēji ir gan klausītāji, gan muzicētāji, jo arī viņi tādējādi gūst skatuves un uzstāšanās pieredzi.

Ar īsu uzrunu klātesošos sveic biedrības vadītājs Māris Ceirulis un koncerts var sākties. Mūzikas vidusskolas bērni un pasniedzēji uzrunā sanākušos un apsveic visus Starptautiskajā invalīdu dienā ar jauku dzejoli. Tad sākas muzikālie priekšnesumi – uzstājas stīgu orķestris, flautisti, ģitāristi, klarnetisti, saksofonists un obojiste, audzēkņu sniegumu papildina pianistes. Koncerts sniedz neviltotu prieku un iedvesmo labiem darbiem arī visus klātesošos.

Koncerts notika projekta „Izzināsim un baudīsim „Dvēseles veldzes dārzu” Ziemupē” (Nr.5.2./2014-79) ietvaros.
 


pateicība mūziķiem

pateicība mūziķiem

koncerta klausītāji

koncerta klausītāji

Skolēnu koncerts invalīdu dienā

Skolēnu koncerts invalīdu dienā

Māra Ceiruļa uzruna invalīdu dienā

Māra Ceiruļa uzruna invalīdu dienā

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.