Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.03.2015 Autors: LNB

  

Projekta „Izzināsim un baudīsim „Dvēseles veldzes dārzu” Ziemupē” norise

Turpinām realizēt projektu „Izzināsim un baudīsim „Dvēseles veldzes dārzu” Ziemupē” (Nr.5.2./2014-79), kuru finansē Borisa un Ināras Teterevu fonds un līdzfinansē Pāvilostas novada dome. Nedaudz pastāstīsim par tā aktivitātēm.

Rudens un ziemas laikā ir notikušas dažādas aktivitātes Neredzīgo biedrībā. Cilvēki ar invaliditāti mācījās pīt no klūdziņām, apgūt mājturības un saimniecības darbu veikšanas iemaņas. Notika arī fiziskās aktivitātes gan biedrībā, gan svaigā – sportošana trenažieru zālē, nūjošana u.c. Rīkojām arī izglītojošās aktivitātes – lekcijas, koncertus un galda spēļu turnīrus u.c. aktivitātes cilvēku redzesloka paplašināšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Viena no projekta aktivitātēm ir „Dabas un dārza darbi”, kura notika pagājušajā gadā un atkal atsāksies šī gada 1. aprīlī. Pagājušajā gadā esam jau paveikuši diezgan daudz, jo katru nedēļu uz „Dvēseles veldzes dārzu” brauca brīvprātīgie un projektā iesaistītie cilvēki ar invaliditāti. Šogad projekta vadītāja asistentes Vēsmas Cibules un dārznieces vadībā turpināsies apkārtnes uzkopšana, augsnes sagatavošana, augu mēslošana, zaru izzāģēšana, stādīšana, sēšana, putnu vērošana, klausīšanās u.c. 

Turpināsim iekopt Sajūtu parku, veidot meža takas, garšaugu un „baso pēdu” taku, turpināsim ierīkot celiņus ar dažādu segumu, puķu dobes – augstās un zemās, stādīsim daudzgadīgās puķes, garšaugus, kopsim zālienu, turpināsim tīrīt parka teritorija, veidosim atpūtas vietas un soliņus. Šīs aktivitātes projekta ietvaros šogad turpināsies līdz 31.augustam. 

Aicinām aktīvi iesaistīties centra „Dvēseles veldzes dārzs” izveidē, arī brīvprātīgos gan no Liepājas, gan arī no apkārtējiem novadiem. Jūsu līdzdalība un palīdzība mums ļoti noderēs. 


Šaudauna turnīrs

Šaudauna turnīrs

Šaudauna turnīrs

Šaudauna turnīrs

Šaudauna turnīrs

Šaudauna turnīrs

Novusa scensības

Novusa scensības

Novusa scensības

Novusa scensības

Koncerts

Koncerts

Koncerts

Koncerts

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.