Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
15.08.2017 Autors: LNB

 
Liepājas pilsētas pašvaldības finansēts
Nevalstisko organizāciju sociālās iekļaušanas projekts
„Iedegties cerībā – piedzīvot darbos!”
 
Projekts „Iedegties cerībā – piedzīvot darbos!”  jau pusē …
 
Projekts „Iedegties cerībā – piedzīvot darbos” pilnā sparā turpinās un, lai arī vairākas aktivitātes jau ir notikušas, darāmo darbu priekšā vēl ir daudz. Kopš projekta iesākuma esam paguvuši nodrošināt vairākas subsidētās darba vietas vadīt nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un cita veida invaliditāti. Tāpat joprojām nodrošinām biedrības biedrus ar transporta pakalpojumiem, tostarp, dodoties uz rehabilitācijas centru ,,Dvēseles veldzes dārzs”, Ziemupē.
Savukārt jau otro gadu pēc kārtas biedrībā norisinās sociālās iekļaušanas kurss „Dzīves skola”. Tā ietvaros šogad papildus jau notiekošajiem iknedēļas informatīvi izglītojošiem pasākumiem, esam rīkojuši vairākas izbraukuma ekskursijas. Esam pabijuši Nīcas novadā – apmeklējot Nīcas seno lietu krātuvi, jauno sporta halli, kā arī skaisto dabu Pusēnu kāpā. Lai iepazītu tuvāk mūsu pašu pilsētu, devāmies apmeklēt Liepājas biznesa centru, kurā darbojas 17 dažādi, pilsētai nozīmīgi, uzņēmumi. Tāpat vasaras sākumā aizceļojām uz Grobiņu – ielūkojoties Z.Mauriņas muzejā, paviesojoties Jura staļļos, atkritumu poligonā ,,Ķīvītēs" un Tāšu muižā.
Bez visa tā, arī šogad ciemos biedrības telpās sagaidījām vairākus īpašos viesus, tostarp, Liepājas kanisterapijas komandu, SIA ,,Liepājas reģionālā slimnīca” pārstāvjus, bijušo Liepājas teātra aktieri Marģeru Eglinski. Kurss ,,Dzīves skola” gan neapstājas un līdz gada beigām mēs plānojam doties vairākās izbraukuma ekskursijās Kurzemes reģionā. Tuvākais izbraukums gaidāms jau augusta beigās uz Pāvilostu. Būsim arī pateicīgi uzzināt mūsu mīļo biedru vēlmes un ieteikumus par to, kādus ciemiņus ceturtdienas saskarsmes rītos viņi vēlētos redzēt un dzirdēt. 
Jāatzīst, ka vasara tuvojas beigām un Liepājas Neredzīgo biedrība jau tagad cītīgi gatavojas rudens sezonai, kad biedrībā norisināsies vairākas aktivitātes projekta „Iedegties cerībā – piedzīvot darbos” ietvaros, tostarp, ikgadējā Starptautiskā Baltā spieķa diena, dažādas ielu akcijas, rokdarbu izstāde un jau par tradīciju kļuvušās atvērto durvju dienas. Par šiem un citiem pasākumiem turpināsim jūs informēt gan mūsu mājas lapā www.redzigaismu.lv, gan sociālajās vietnēs Facebook un Draugiem.lv. 
Atgādinām, ka projekta mērķa grupa ir Liepājā dzīvojoši cilvēki ar invaliditāti, tāpēc ikviens no viņiem ir laipni aicināts un gaidīts Liepājas Neredzīgo biedrībā, Liepājā, Ganību ielā 197/205. Šeit katram atbilstoši viņu iespējām un vēlmēm piemeklēsim vēlamo. 
 
Projekts noslēgsies š.g. 31.decembrī.
Projektu  līdzfinansē Liepājas pilsētas pašvaldība.
Par saturu atbild Liepājas neredzīgo biedrība. 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.