Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
16.12.2014 Autors: LNB


EEZ projekts „Esi aktīvs un iesaisties!” 
Nr.2012.EEZ/PP/1/MAC/020 

Ziemassvētku laiks
 
Ziemassvētki ir īpaši svētki mums katram, taču pavisam skaisti, ja arī šo svētku gaidīšanas laiku mēs izbaudītu un novērtētu pilnīgāk nekā citas reizes.  Tā kā tuvojas noslēgumam šā gada pēdējais mēnesis, noslēgumam tuvojas arī šajā projektā notiekošās nodarbības. Tāpēc šī gada pēdējais mēnesis arī bijis mazliet savādāks kā citi.
Decembris iesākās ar projekta mērķa grupas dalībnieku nodarbībās darināto darbiņu izstādi Liepājas pilsētas Domē, kas ar savu krāšņumu priecēja ne tikai Liepājas pilsētas Domes ļaudis, bet ik vienu liepājnieku un Liepājas viesi.  Visa decembra garumā gandrīz katrā nodarbību grupā notikuši kopā sanākšanas rīti  ar  smaržojošām piparkūkām ,sveču liesmām un laba vēlējumiem pasniedzējiem.  Bet visspilgtākais notikums, kas iepriecināja Liepājas Neredzīgo biedrības projekta dalībniekus, bija Liepājas frizētavas „Mačo” meiteņu kolektīva  brīnumainā dāvana Ziemassvētkos – tā bija viena piesātināta Skaistuma diena, kas  pilnībā tika veltīta  projekta dāmām. Paldies viņām par to! 
Tā kā decembris ir klusais gaidīšanas mēnesis, gribētos novēlēt ikvienam - Piestājiet brītiņu ikdienas steigā un padomājiet, ko jūs gribētu savā dzīvē mainīt uz labo. Vismaz padomājiet...
 

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. 
Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. 
Par informatīvā materiāla saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.


Frizieris darbībā

Frizieris darbībā

Frizūra

Frizūra

Manikīri darbībā

Manikīri darbībā

Frizūra

Frizūra

Frizūra

Frizūra

Frizieris darbībā

Frizieris darbībā

Manikīrs darbībā

Manikīrs darbībā

Manikīrs darbībā

Manikīrs darbībā

Frizieris darbībā

Frizieris darbībā

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.