Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
05.04.2016 Autors: LNB

Preses relīze - 2016.g. Aprīlis

Projekts "Apgūsti amatu - savas dzīves pamatu, Liepājas Neredzīgo biedrībā"

Š.g. aprīlī Liepājas Neredzīgo biedrībā uzsāksim projektu „Apgūsti amatu, savas dzīves pamatu - Liepājas Neredzīgo biedrībā”, kuram grantu piešķīris nodibinājums „Borisa un Ināras Teterevu fonds”. 

Nodarbībās plānots iesaistīt cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti, tai skaitā ģimenes ar bērniem, kā arī pensijas vecuma cilvēkus, vidēji 60 mērķa grupas dalībniekus. Tie būs cilvēki ne tikai no Liepājas, bet arī no Grobiņas, Nīcas, Aizputes, Durbes, Kuldīgas utt. 

Projektā jaunu prasmju un iemaņu apgūšanai paredzētas divas jaunas nodarbības – Polimērmāla rokdarbu nodarbības un Tapošanas nodarbības. Polimērmāla rokdarbu nodarbības cilvēki apgūs dažādu rotaslietu izgatavošanu un nodarbības paredzētas 5 mēnešus (aprīlis, maijs, septembris, oktobris, novembris), savukārt Tapošanas nodarbības tiks darināti izstrādājumi no dzijas, šeit nodarbības paredzētas 6 mēnešus (aprīlis, maijs, jūnijs, septembris, oktobris, novembris). Nodarbības notiks 2 reizes nedēļā, katrā grupā iesaistot vidēji 6 mērķa grupas dalībniekus. 

Projektam noslēdzoties š.g. oktobrī un novembrī plānota Ceļojošo izstāžu/pārdošanu organizēšana, kā piemēram, Liepājas Neredzīgo biedrībā, citās gan Liepājas pilsētas, gan tuvākā apkārtnē atrodošajās biedrībās, pašvaldībās utt. Līdz ar to, ikviens nodarbībās iesaistītais mērķa grupas dalībnieks, realizējot savu nodarbībās izgatavoto darbiņu varēs saņemt peļņu, kas gan viņam, gan viņa ģimenei būs kaut neliels, tomēr materiāls atbalsts. Daļa no izgatavotajiem rokdarbiem paliks projektā iesaistīto īpašumā. 

Arī ilgtermiņā, pateicoties šim projektam, mērķa grupas dalībnieki būs apguvuši jaunas prasmes un iemaņas, kuras pielietojot, būs spējīgi konkurēt darba tirgū. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.