Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
17.02.2014 Autors: LNB

Labdien!

 

Rakstu ar lūgumu izplatīt šo informāciju – beidzot pieejama Rosme elektroniskā formātā!

 

Jau esošiem Rosmes lasītājiem, kuri vēlas turpmāk to saņemt elektroniski, jāraksta uz Rosmes e-pastu (rosme@lnbiedriba.lv) sava vēlme turpmāk saņemt žurnālu savā e-pastā. Jānorāda savs vārds, uzvārds un e-pasts. Un jau ar nākamo numuru viņi varēs to lasīt savā datorā.

 

Atsakoties no papīra formāta žurnāla, tiek dota vieta rindā kādam, kuram nav iespējas lasīt žurnālu datorā (nav interneta pieslēguma, nav datora, redzes atlikums to neļauj vai citi iemesli).

 

Pārējiem, kuri nav paspējuši pasūtīt Rosmi 2014.gadam, jāpiesakās žurnālam tāpat, kā līdz šim –

1)    jāaizpilda Iesnieguma forma (links PDF formātām, lai izprintētu: http://www.lnbiedriba.lv/images/ROSMES_Veidlapa_2014.pdf ), norādot - kādā formātā vēlas lasīt Rosmi: palielinātiem burtiem, Braila rakstā vai elektroniski;

2)    jāpievieno invalīda apliecības kopija un

3)    jānosūta to visu uz Rosmes redakciju – Pāles iela14/1, Rīga, LV-1024.

 

Jā, tieši tā – mēs vēl arvien pieņemam jaunus iesniegumus!! Īpaši gaidām Braila lasītājus. Daudzi Braila lasītāji labprāt vēlas saņemt žurnālu elektroniski, līdz ar to paveras iespēja piešķirt žurnālu Braila rakstā jauniem lasītājiem.

 

Žurnāla elektroniskā formāta pieejamība palielinās iespēju saņemt drukātā (papīra) formātā tiem cilvēkiem, kuri nepaspēja uzrakstīt iesniegumu 2014.gadam, bet to vēlas. Šī ir lieliska iespēja!

 

Atgādinu, ka valsts mēnesī apmaksā 200 žurnāla eksemplārus redzīgo rakstā un 55 eksemplārus Braila rakstā. Elektroniskā žurnāla versija nepalielina izmaksas, tāpēc to iespējams izplatīt neskaitāmam daudzumam redzes invalīdu Latvijā.

 

Priecājamies, ka Labklājības ministrija beidzot juridiski spējusi atrisināt jautājumu par žurnāla Rosme kā sociālās rehabilitācijas pakalpojumu redzes invalīdiem noformēšanu elektroniski!

 

Ja ir kādi jautājumi, droši man zvaniet vai rakstiet!

 

Paldies, ka palīdzat izplatīt šo informāciju!

 

Jauku dienu vēlot -

 

Sirsnīgi,

Anita Zvirgzde,

redaktore

_______

Latvijas Neredzīgo biedrība

žurnāls «Rosme»

Pāles iela 14/1, Rīga, LV-1024

67533887, 26412769

rosme@lnbiedriba.lv

www.lnbiedriba.lv

Twitter: @LNBRosme Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.