Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
14.08.2018 Autors: LNB

No 8. – 10. augustam sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā cilvēkiem ar invaliditāti “Dvēseles Veldzes dārzs” notika “Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti 2018!”. Tās mērķis bija aicināt pieaugušos ar dažāda veida invaliditātēm iesaistīties īpaši pielāgotās meistardarbnīcās un fiziskās aktivitātēs.

Veselības dienu laikā tās dalībniekiem bija iespēja piedalīties četrās meistarklasēs, kurās bija iespējams uzzināt par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, garīgo veselību, pareizu fizisku aktivitāšu izpildi, kā arī iegūt teorētiskās un praktiskās zināšanas par veselīgu vingrošanu. Papildus meistarklasēm dalībnieki piedalījās dažādās, pielāgotās fiziskās aktivitātēs – vingrošana fizioterapeita vadībā, vingrošana sporta instruktora pilatēs vadībā, riteņbraukšana, nūjošana, peldēšana, orientēšanās, tūrisms.
Neraugoties uz laikapstākļiem, kuri veselības dienu pēdējā dienā pārsteidza gan tās dalībniekus, gan darbiniekus, par nometni tika saņemtas pozitīvas atsauksmes un tika iegūtas arī vērtīgas atziņas, kas palīdzēs uzlabot nākošajā gadā iecerēto veselības dienu kvalitāti un palīdzēs sagādāt vēl lielāku prieku tās dalībniekiem.
Veselības dienu dalībnieks Dzintars atzīst: “Liels, liels paldies pasākuma rīkotājiem. Ļoti patika un noderēs jaunās iemaņas, ko apguvu peldēšanā, fizioterapijā un sportošanā. Paldies arī Mārcim, kura klātbūtne uzlaboja mūsu garastāvokli visas dienas. Liela pateicība Guntai, kura bija mūsu vadītāja un ļoti daudz visiem palīdzēja un atbalstīja visos pasākumos.”

“Otro gadu es piedalos šajās rīkotajās sporta aktivitātēs. Paldies organizatoriem, lielais paldies Jeļenai, pilašu, fizioterapijas un visiem pārējiem vadītājiem. Mārcis – malacis!!! Dāvāja mums enerģiju un možumu, vairāk tādus cilvēkus. Vēlam, lai arī turpmāk būtu tādas veselības dienas.” pēc nometnē piedzīvotā atklāj Ņina.

Pārdomās dalās Vladimirs: “Man ļoti patika kopējā organizācija šajā vasaras atpūtā. Dažādas nodarbības grupā – pilates, fizioterapija, galda spēles, peldēšana ūdenī, braukšana ar velosipēdu. Vienu gan nožēloju – ļoti ātri pagāja laiks. Visiem Jums liels paldies.”

Ar piedzīvoto dalās Ēriks: “Esmu ļoti pateicīgs par jūsu piedāvājumu dot iespēju nedaudz atgūt veselību. Visu ko apguvu, tas nāca man par labu. Sabiedrība bija ļoti laipna, atsaucīga. Nenožēloju, ka piedalījos Liepājas Neredzīgo biedrības piedāvātajās veselības dienās.”

Gaļina atklāj: “Man patika viss. Organizācija, apmācība dalībniekiem, organizatoru attieksme, paldies pavāriem par garšīgiem un dažādiem ēdieniem. Ļoti foršais DJ neļāva skumt. Es ieguvu patīkamu atpūtu, enerģiju. Paldies, ka tik “jaunus” kā mani ņem uz šādiem sporta pasākumiem.”

Bildes no veselības dienām iespējams lejupielādēt šeit: https://en.files.fm/u/unvf483n
_________________________________________________________________________________________________________________________________
Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.
 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.