Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
28.08.2018 Autors: LNBŠ. g. 23. un 24. augustā sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā lauku vidē “Dvēseles Veldzes dārzs”, Ziemupē notika Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “NVO fonds” un Liepājas Neredzīgo biedrības projekta “LNB izaugsme nozīmīgā pieredzē un darbā” Nr.2018.LV/NVOF/DAP/MAC/002/14 ietvaros rīkots seminārs. Tajā piedalījās 18 Liepājas Neredzīgo biedrības darbinieki un 7 brīvprātīgie, kuriem bija iespēja klausīties semināru ar nosaukumu “Kompetencēs balstīta biedrību darbības attīstība sociālo pakalpojumu sniegšanā, starpinstitucionālas sadarbības nodrošināšanā un sociālā uzņēmējdarbībā”.
Semināra pirmajā dienā ar lekcijām uzstājās divas lektores. Par tēmu “Kompetencēs balstīta izglītība sociālā darba jomā strādājošiem” stāstīja Liepājas Universitātes studiju programmas “Sociālās darbinieks” programmas direktore Svetlana Lanka. Pirmās dienas otrajā daļā par tēmu “Pašvaldības sadarbība ar NVO un finanšu piesaistes iespējas” stāstīja Liepājas domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže. Dienas noslēgumā tika veidots dalībnieku kopsavilkums par visu iepriekš minēto kopā ar projekta vadītāju Māri Ceiruli.
Semināra otrajā dienā visas dienas garumā par tēmu “Sociālās uzņēmējdarbības attīstība” lekciju pasniedza Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas projekta vadītāja Andra Strautiņa. Semināra laikā iegūto informāciju dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt un nostiprināt veicot praktisku uzdevumu, kas palīdzēja radīt jaunas, noderīgas idejas, kas palīdzētu turpmākajam Liepājas Neredzīgo biedrības darbam. Semināra otrās dienas noslēgumā tika veidots kopsavilkums par dzirdēto.
Semināra laikā dalībnieki ieguva zināšanas un prasmes, kas saistītas ar izglītības jomā notiekošajām reformām. Uzzināja par kompetencēs balstītas izglītības ietekmi gan sociālā darba jomā strādājošos pašizglītības procesā, gan klientu izglītošanā. Papildus semināra laikā ir apgūtas kritiskās domāšanas stratēģijas prasmes un to izmantošana dažādu problēmsituāciju risināšanā, nodrošinot sadarbību ar pašvaldību, izzinot jaunas iespējas finanšu līdzekļu piesaistē, NVO sadarbības un tīklošanās nodrošināšanā Liepājā, Latvijā un ārzemēs. Ikviens semināra dalībnieks varēja paplašināt teorētiskās zināšanas veicot arī praktiskus uzdevumus par sociālo uzņēmējdarbību un tās attīstību.        
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. “LNB izaugsme nozīmīgā pieredzē un darbā” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.

 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.