Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
22.04.2020 Autors: LNB

Aicinām cilvēkus ar invaliditāti izteikt savu viedokli par personu ar invaliditāti tiesību ieviešanu dažādās dzīves jomās, ņemot vērā ANO konvencijā noteikto. 
Izsaki savu viedokli, aizpildot aptauju šeit: https://www.club-interactive.com/opinio/s?s=8215 līdz 15. maijam. 📝

Tās aizpildīšana aizņems aptuveni 10-15 min tava laika, taču tā var nozīmēt daudz, lai izvērtētu reālo situāciju par cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti. 📈

Aptaujas jautājumi ir par izglītības, nodarbinātības, veselības aprūpes, sociālo pakalpojumu, vides pieejamības jomām, kā arī sabiedrības, dažādu institūciju un iestāžu pārstāvju attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti un, kā ir mainījusies cilvēku ar invaliditāti situācija dažādās dzīves jomās.

Aptauju rīko Labklājības ministrija. Tā ir anonīma un pieejama gan latviešu, gan krievu valodā. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.