Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
24.02.2014 Autors: LNB

Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” veido televīzijas raidījumu „Trīs ceturtdaļas”. Pēdējā raidījumā esam apskatījuši kādu jautājumu, kas skar ikvienu iedzīvotāju, bet sevišķi NVO. Raidījumā runājam par to, kas ir cilvēktiesības un kā tas iespējams aizstāvēt.

 

 

Lūdzam Jūs pēc iespējas vairāk cilvēku iepazīstināt ar cilvēktiesību jēdzienu un aicināt ikvienu par savām tiesībām iestāties! Jo vairāk informēsim viens otru un lēmumu pieņēmējus par iespējamiem pārkāpumiem pret cilvēktiesībām, jo ātrāk panāksim iecietīgāku un saliedētāku sabiedrību.

 

Lūk, „Apeirons” veidotais video sižets: http://youtu.be/txVPeW51pcM

 

Aicinām Jūs izplatīt šo video ikvienam, kam tas varētu būt noderīgs, kā arī informēt Apvienību „Apeirons” par stāstiem, kurus mūsu video komandai būtu vērts apskatīt un pastāstīt arī citiem.

 

Ar cieņu,

Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons”

Tel.: +371 67299277

e-pasts: video@apeirons.lv

WEB: www.apeirons.lv

<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/txVPeW51pcM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.