Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
04.11.2019 Autors: LNB

Sākusies pieteikšanās Latvijas Neredzīgo biedrības žurnāla "Rosme" saņemšanai 2020. gadā. Žurnāls "Rosme" ir valsts apmaksāts sociālās rehabilitācijas pakalpojums, kuru cilvēki ar redzes invaliditāti var saņemt bez maksas. Žurnāls iznāk reizi mēnesī un apkopo dažādu informāciju, kas ir aktuāla cilvēkiem ar nopietniem redzes traucējumiem (valstī, veselības un labklājības sistēmās, dzīvesstāstos, iespējām, tehnoloģijām, sportā, kultūras dzīvē).

Žurnāla formātu un saņemšanas veidu var izvēlēties pats lasītājs:
Saņemšanai savā dzīvesvietā var izvēlēties:
> Palielinātā rakstā;
> Braila rakstā;
> Audio CD.
Saņemšanai elektroniski var izvēlēties:
> Elektroniski (html);
> Audio (.mp3)
Piesakoties žurnāla saņemšanai ir jāizvēlas viens no saņemšanas veidiem un formātiem. Lai saņemtu žurnālu, nepieciešams aizpildīt iesniegumu (pieejams www.lnbiedriba.lv), tas jāaizpilda, jāparaksta ar drošu elektronisko parakstu (vai izdrukātā veidā) un pievienotu invaliditātes apliecības kopiju jānosūta uz žurnāla "Rosme" redakciju - Braila iela 3, Rīga, LV-1024 vai rosme@lnbiedriba.lv.
www.lnbiedriba.lv/lv/pakalpojumi/zurnals-rosme/rosme-sanemsana

Patiesā cieņā,
Anete Enikova
Galvenā redaktore
_______
Latvijas Neredzīgo biedrības
Izdevniecības nodaļa
žurnāls "Rosme"
Braila iela 3, Rīga, LV1024
67-533887, 27166164 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.