Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
05.12.2013 Autors: LNB

2013.gada 4.decembrī Rīgā Liepājas Neredzīgo biedrība saņēma SIF sabiedrības vienotības balvu. 

Vairāk informācijas šeit: 
http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/liepajas-neredzigo-biedriba-sanem-balvu-par-ieguldijumu-sabiedribas-saliedesana-105956 Liepājas Neredzīgo biedrība saņem balvu par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā 04.12.2013
 
Sabiedrības vienotības balva šogad piešķirta Innai Davidovai par ilglaicīgu un sistemātisku darbību sabiedrības integrācijas veicināšanā, aģentūrai LETA pavēstīja Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sabiedrisko attiecību speciālists Ralfs Spāde.
Jau vairāk nekā 15 gadus ar savu darbību Davidova centusies radīt cilvēkos nemainīgu vērtību izjūtu, norāda Spāde.
Pasniegtas arī vairākas veicināšanas balvas. Balvu "Par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā" saņēma Liepājas Neredzīgo biedrība, kas sniegusi būtisku ieguldījumu Liepājas un Latvijas labiekārtošanā - cilvēkiem ar invaliditāti tiek nodrošināta arvien lielāka vides pieejamība.
Balvu "Par ieguldījumu iecietības veicināšanā" saņēma režisors Kaspars Goba, kurš ar rūpīgu un ilgstošu darbu devis sabiedrībai iespēju palūkoties no cita skatpunkta uz dažādām sabiedrības grupām.
Balvu "Par radošu pieeju sabiedrības vienotības stiprināšanā" saņēma režisore Kristīne Klētniece-Sika, kas ar savu darbību Iļģuciema sieviešu cietuma teātra studijā devusi iespēju ieslodzītajām iepazīties ar latviešu un cittautu literatūras klasiķu darbiem.
Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas ceremonija notika jau devīto gadu, un tajā godalgas saņēma organizācijas un cilvēki, kas pelnījuši pateicību par savu darbu sabiedrības integrācijas jomā.
Balvas mērķis ir veicināt sabiedrības integrāciju un iecietību sabiedrībā, popularizējot atsevišķu personu vai organizāciju veikumu šajās jomās. SIF sekretariāta direktore Aija Bauere norāda, ka šī ir iespēja sabiedrībai uzzināt par cilvēkiem, kas palīdz citiem justies piederīgiem mūsu straujo pārmaiņu skartajā sabiedrībā.
Kopumā kopš 2002.gada balva pasniegta 30 pazīstamiem cilvēkiem un organizācijām gan par veikumu visas valsts mērogā, gan par veikumu vienas pašvaldības vai vienas organizācijas mērogā.
"Ar balvas piešķiršanu SIF vēlas akcentēt laureātu vērtību pasauli un to, kas motivējis cilvēkus strādāt sabiedrības integrācijai. Motivācija darīt labu līdzcilvēkiem, savam pagastam, pilsētai vai valstij, motivācija palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem citur pasaulē ir tas gara spēks, ko SIF vēlas cildināt. Ar Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanu ceram šo gara spēku stiprināt, aizraujot arī citus sekot balvas laureātu piemēram," norāda fonda pārstāvji.

www.liepajniekiem.lv 

SIF sabiedrības vienotības balvas pasniegšanai nominā Liepājas Neredzīgo biedrību, Videoklips http://youtu.be/Q0J2PZFJefgSIF Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas cermonija
TV raidījums Nedēļas apskats 8.12.2013. http://youtu.be/L3ZEmBhKHAQ

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.