Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
12.05.2020 Autors: LNB

No šodienas stājas spēkā vairāki atvieglojumi iepriekš noteiktajiem ierobežojumiem ārkārtas situācijas laikā. Aicinām ar tiem iepazīties, lai zinātu, kā ikdienā rīkoties, lai ierobežotu vīrusa izplatību un rūpētos par savu drošību.

Atvieglojumi ierobežjumiem:

•    No 12. maija būs atļauti publiski pasākumi, tostarp kultūras pasākumu organizēšana gan iekštelpās, gan ārtelpās, vienlaikus nosakot, ka dalībnieku skaits tajos nedrīkst būt lielāks par 25 personām un jāievēro 2 metru distance. Pasākumu ilgums iekštelpās nevar būt lielāks par 3 stundām un pasākuma norises vietā jānodrošina dezinfekcijas līdzekļu pieejamība.
•    No šodienas tiks atvērti Liepājas muzeji un bibliotēkas, un Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs. 
•    Tirdzniecības centri strādās arī brīvdienās un svētku dienās. Tirgotājiem ir pienākums nodrošināt, ka tirdzniecības vietā vienlaicīgi neatrodas ne vairāk kā viens apmeklētājs uz četriem kvadrātmetriem no tirdzniecības zāles platības, skan audio signāli, ir dezinfekcijas līdzekļi.
•    Sabiedriskajā transportā obligāta prasība ir deguna un mutes aizsegu lietošana.
•    Atpūtas un izklaides vietas, tai skaitā kafejnīcas un restorāni, drīkstēs strādāt no plkst. 7:00 līdz pulksten 24:00.
•    Sporta treniņos vienā treniņgrupā var pulcēties līdz 25 personām, ieskaitot sporta treniņa vadītāju un citus sporta darbiniekus, ievērojot savstarpēju divu metru distanci. Treniņa laiks iekštelpās nevar pārsniegt trīs stundas, bet treniņiem ārtelpās nav laika ierobežojuma
•    Sporta nodarbībās nevarēs iesaistīties personas jaunākas par septiņiem gadiem
•    No 13. maija plānots atvērt visas Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes un J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas pirmsskolas sagatavošanas grupas.
•    No 15. maija tiks atcelta Baltijas valstu iekšējo robežu kontrole, kas iedzīvotājiem nodrošinās brīvu kustību reģionā.
•    Nolemts pārtraukt bērnu nometņu darbību.

Plašāk par atvieglojumiem lasi šeit: www.mk.gov.lv 
Līdz ar ierobežojumu mazināšanu, palielinās cilvēka personīgā atbildība. Tā kā pandēmija vēl nav beigusies, ir būtiski ievērot ikdienas piesardzības pasākumus arī tiekoties ar radiem vai draugiem, kā arī citās situācijās.

Par Liepājas Neredzīgo biedrības nodarbību un aktivitāšu atsākšanos un   norisi informēsim jūs drīzumā!

 


Aicinājums būt atbildīgiem un ievērot distanci

Aicinājums būt atbildīgiem un ievērot distanci


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.