Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
21.04.2020 Autors: LNB

Papildus jau atļautajiem ārstniecības pakalpojumiem, no 20. aprīļa iedzīvotāji varēs izmantot vairākus plānveida veselības aprūpes pakalpojumus.

Cilvēkiem būs pieejami:
•    valsts organizētie krūts vēža skrīninga izmeklējumi (mamogrāfija);
•  ar ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījumu ehokardiogrāfijas, ultrasonogrāfijas, rentgenoloģijas, datortomogrāfijas, doplerogrāfijas, kodolmagnētiskās rezonanses, elektrokardiogrāfijas (tai skaitā Holtera monitorēšanas), veloergometrijas un elektroencefalogrāfijas izmeklējumu veikšana;
•    pirmreizējas endokrinologa, kardiologa, reimatologa, pneimonologa, oftalmologa un neirologa konsultācijas;
    diabētiskās pēdas aprūpe;
•    zobārstniecībā uzsākto zobu slimību ārstēšanas procesa un iesākto protezēšanas darbu pabeigšana un ortodontiskā ārstēšana.

! Ņemiet vērā, ka priekšroka pakalpojumu saņemšanai būs pacientiem, kuriem ārkārtas situācijas dēļ tika atcelts pieraksts.

Ārstniecības iestādēs ikvienam būs jāievēro arī vairāki piesardzības pasākumi. Minētos veselības aprūpes pakalpojumus pacienti varēs saņemt laikā no plkst. 9:00 līdz 16:00, nodrošinot atsevišķu pacientu plūsmu. Gan mediķiem, gan pacientiem būs jānodrošina individuālie aizsardzības līdzekļi, kā arī pēc katras pacienta vizītes jāveic dezinfekcijas pasākumi.

Ar plašāku informāciju par pieejamo veselības aprūpes pakalpojumu klāstu iepazīsties šeit: www.vm.gov.lv.

Sargiet savu veselību un konsultējieties ar ģimenes ārstu par savām iespējām šajā laikā apmeklēt ārstu. Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.