Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.01.2014 Autors: LNB

Novērtē vides pieejamību

Dina Belta
Kurzemes Vārds, Otrdien, 2014.gada 28.janvārī 

Kurzemē un Klaipēdā īstenota virkne projektu, kas vidi padarījuši pieejamāku cilvēkiem ar invaliditāti. Pagājušonedēļ Kurzemes Plānošanas reģiona rīkota brauciena laikā šos projektus varēja novērtēt gan pašvaldību pārstāvji, gan arī tie ļaudis, kuriem universālā dizaina principu ieviešana tieši ietekmē dzīves kvalitāti.
 
No Liepājas tos vērtēja pašvaldības un Liepājas Neredzīgo biedrības pārstāvji, pieminot arī to, kas vēl būtu jāuzlabo un jāņem vērā, īstenojot nākotnes projektus. Par to informē Liepājas pilsētas pašvaldība.
Brauciena dalībnieki apskatīja liftu Nīcas Novada domē un mobilos pacēlājus Ventspilī, ko var izmantot arī ūdens piedzīvojumu parkā. Par projekta līdzekļiem no "Piejūras kempinga" pāri kāpai arī izbūvēta taka cilvēkiem riteņkrēslos, velosipēdistiem un ģimenēm ar ratiņiem. Savukārt Kuldīgas Sociālajā dienestā ierīkots pacēlājs un izvietotas informatīvās zīmes Braila rakstā.
Brauciena dalībnieki uzzināja, ka Klaipēdas pašvaldība pludmalē iecerējusi uzstādīt 12 tualetes, kas speciāli pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Šajā Lietuvas pilsētā projekta laikā tikušas rīkotas ari apmācības - Klaipēdas Profesionālās apmācības un rehabilitācijas centrā var apgūt masiera, florista vai viesnīcu darbinieka profesiju.
Kurzemes Plānošanas reģions īsteno projektu "Mana sociālā atbildība", tā laikā arī 23. un 24. janvārī notika šis brauciens. Dalībniekiem no citām pašvaldībām liepājnieki izrādīja, kas ar projekta atbalstu paveikts Liepājā, lai vidi pieejamāku padarītu cilvēkiem ar invaliditāti.
 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.