Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
19.09.2016 Autors: LNB

18. septembrī 4. darba sezonu noslēdza Liepājas pludmales pieejamības komplekss cilvēkiem ar invaliditāti. Par godu šim notikumam, aktīvākie kompleksa apmeklētāji pulcējās kopā, lai vēl pēdējo reizi šajā sezonā pavadītu laiku pludmalē, sarunās pie garšīgiem pīrādziņiem.
Viņi atzīst, ka, lai arī šovasar saulīte liepājniekus priecēja maz un laiks varēja būt patīkamāks, iespēju katru dienu doties kārtīgā peldē garām nelaida neviens kompleksa apmeklētājs. Tieši iespēja baudīt jūras ūdeni, sagādājot ik gadu vislielāko prieku, protams, neizpaliekot arī savstarpējas sarunas smieklos un strīdos pie tējas un kafijas. Diemžēl vasara mūsu platuma grādos ir īsa un cilvēki ar invaliditāti atzīst, ka viņiem šādas atpūtas kompleksa piedāvātās iespējas pietrūkst pārējā gada laikā. Liela daļa apgalvo, ka būtu priecīgi izpeldēties arī kādā no Liepājas piedāvātajiem baseiniem, ja tie būtu atbilstoši aprīkoti cilvēkiem ar invaliditāti, tā vietā, lai vientuļi pavadītu laiku mājās.

Informējam, ka Liepājas pludmales pieejamības komplekss tika atklāts 2013. gada augustā. Tas izveidots par ERAF līdzekļiem Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Mana sociālā atbildība” ietvaros.Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.