Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.11.2018 Autors: LNB

Sākot no 22. septembra līdz 27. oktobrim Liepājas Neredzīgo biedrības telpās piecas sestdienas notika dažādas nodarbības bērniem no daudzbērnu ģimenēm. Nodarbības notika Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiāli atbalstīta un Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes realizēta projekta sadarbībā ar NVO Nr.2/GIMEN/18/036 “Pozitīvu sajūtu telpa mazajiem liepājniekiem” ietvaros.

Projekta ietvaros Liepājas Neredzīgo biedrības telpās radošo nodarbību dalībniekiem bija iespēja izmēģināt savas prasmes filcēšanas, tapošanas, klūdziņu pīšanas, floristikas un ādas apstrādes nodarbībās. To laikā nodarbību dalībniekiem bija iespēja ne tikai apgūt dažādas, dzīvē noderīgas iemaņas, izgatavojot priekš sevis dažādus dekorus un aksesuārus, bet arī kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar saviem vecākiem.

Paldies ikvienam nodarbību dalībniekam!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sākot no 22. septembra līdz 27. oktobrim LNB telpās notika dažādas nodarbības bērniem no daudzbērnu ģimenēm. Vairāk par nodarbībām var uzzināt LNB mājaslapā www.redzigaismu.lv

A post shared by Liepājas Neredzīgo biedrība (@liepajasneredzigobiedriba) on


 


JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.