Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
06.09.2016 Autors: Sintija Ķeire

2. septembrī Liepājas Neredzīgo biedrības mazajā zālē norisinājās biedru kopsapulce, kurā kopumā piedalījās 53 biedri. Sapulces laikā tika pārrunāti ar organizācijas darba plānošanu un tās stratēģiskajiem mērķiem saistīti jautājumi, veicot grozījumus biedrības statūtos. Līdz šim Liepājas Neredzīgo biedrības valdē darbojās tās valdes priekšsēdētājs un vienīgais valdes loceklis Māris Ceirulis, taču šobrīd valdē klāt nākuši ir vēl divi  valdes locekļi- ar 52 par un  1 balsij atturoties,  ievēlēts ilggadējais organizācijas brīvprātīgais un aktīvs biedrības biedrs Aigars Bušs, ar 53 balsīm par ievēlēta biedrības grāmatvede Iveta Mikloviča. Savukārt par 7. biedrības padomes locekli ar 49 balsīm par, 1 pret un 3 atturas, tika ievēlēts biedrības loceklis un pludmales pieejamības kompleksa asistents cilvēkiem ar invaliditāti Igors Langfrīds.

 Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.