Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
27.09.2016 Autors: LNB

26.septembrī tika aizvadīta jau otrā pilotprojekta - zīmēšanas nodarbības cilvēkiem ar redzes un cita veida invaliditāti, pasniedzējas Marikas Beļēvičas vadībā.

Nodarbību mērķis ir parādīt apkārtējai sabiedrībai un pašiem dalībniekiem, ka cilvēki ar redzes invaliditāti var gleznot, zīmēt, izteikt savas sajūtas uz papīra ar dažādām krāsām un materiāliem, radot paliekošas mākslas vērtības. Šeit katrs dalībnieks tiek iedrošināts, aicinot noticēt sev - atstājot aiz durvīm stereotipus, robežas, noteikumus, likumus, lai gūtu prieku, pozitīvas emocijas, darbojoties grupā un individuāli.

Marika Beļēviča ir beigusi Liepājas Lietišķās Mākslas koledžu ar kvalifikāciju ,,Mākslas skolas skolotāja,, un bakalaura studijas kā ,Psiholoģijas un veselības mācības skolotāja. Šobrīd studijas tiek turpinātas Liepājas Universitātē, maģistrantūras programmā -,,Vizuālās mākslas, dizaina un kulturoloģijas skolotājs."Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.