Apakšizvēlne
Aptauja

Liepājā, renovējot ielas, uz ietvēm tiek iestrādātas reljefās vadlīnijas, kuras paredzētas, lai cilvēkiem ar redzes traucējumiem atvieglotu pārvietošanos:

Lasīt aptaujas rezultātus
Kontakti
Adrese:
Ganību iela 197/205 Liepāja,
LV – 3407

Tālrunis:
+371 63431535,
+371 22007874

Fakss:
+371 63407115

E-pasts:
info@redzigaismu.lv,
liepajas_nb@inbox.lv

kartes attēls Apskatīt kartē

Baneri
29.05.2019 Autors: LNB

Pludmales pieejamības komplekss papildināts ar mantu glabātuves skapīšiem

Kopš 15. maija, atklājot oficiālo peldsezonu, darbu atsācis Liepājas pludmales pieejamības komplekss, kas sniedz iespēju izbaudīt atpūtu pludmalē gan cilvēkiem ar invaliditāti, gan senioriem, gan vecākiem ar bērniem. Šogad kompleksa teritorija papildināta ar 24 slēdzamiem mantu glabātuves skapīšiem, kuros ikviens Liepājas pludmales apmeklētājs par simbolisku samaksu (0,50 EUR) varēs atstāt savas mantas. Pludmales pieejamības komplekss ir atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 11:00 līdz 19:00.

Mantas glabātuvē varēs atstāt pludmales pieejamības kompleksa darba laikā. Iegādājoties biļeti, tiks izsniegta skapīša atslēga mantu uzglabāšanai, lai, dodoties sauļoties vai peldēties, nebūtu jāuztraucas par personīgo lietu drošību. Kompleksa  teritorijā atrodas arī trīs moduļi, kuri veidoti cilvēku ar invaliditāti, senioru ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī vecāku ar bērniem vajadzībām. Moduļi aprīkoti ar pielāgotām ģērbtuvēm un labierīcību telpām ar dušu un tualeti. 

 


Balti mantu uzglabāšanas skapīši

Balti mantu uzglabāšanas skapīši

Pludmales pieejamības kompleksā sēž cilvēki

Pludmales pieejamības kompleksā sēž cilvēki


Facebook jaunumu plūsma

JAUNĀKIE PROJEKTI
NODERĪGAS SAITES


Šī mājas lapa ir veidota ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālu atbalstu EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros
un ar Latvijas valsts finansiālu atbalstu no Sabiedrības integrācijas fonda. Par mājas lapas saturu atbild Liepājas Neredzīgo biedrība.